Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Singurele faze de atac mai periculoase ale Romaniei au fost create de Stanciu (inclusiv golul)!!! Daca v-ati pricepe cat de cat la fotbal nu l-ati nota cu 3 pentru ca a ratat un penalti,pentru ca daca el a jucat de 3 atunci mai mult de jumatate de echipa ar trebui notata cu minus 3!!!
A jucat în nota echipei. La penalty trebuia sa bata ca în curtea școlii, plasat. Eu i-aș fi băgat pe Popa și Keseru după pauză. Nu meritam victoria.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stiti reclama aia la nu-stiu-ce bere: "... acum intrun nou ambalaj..."? Adica aceeasi ***, dar cu alta eticheta. Eh, cam asa ceva e si cu selectionata Romaniei. Si ma intreb, in cele doua luni de cand a fost neamtu' numit, chiar nu s-a putut aranja un amical ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu împărtășesc aprecierea celor care l-au apreciat pe Stanciu ce-l mai slab jucător, dmpotrivă îl apreciez ca fiind unul dinte ce-i mai buni jucător. Greșala mare a lui, este că nu știe cum să tragă loviturile de pedeapsă, deci nu știe să lovească mingea cu piciorul. În acest sens îi recomand ca la fiecare antrenament să repete aceste lovituri. Să lase îngâmfarea și aroganța la o parte, deoarece la noua echipă, jucăria nu-i va ține. Să nu uităm că, dacă Săpunaru nu ar fi faultat inutil, sau Pantilimon ieșa la boxarea mingii din careul de 6 . nu s-ar fi ajuns la egalare. Să nu uităm că mari jucători au ratat astfel de lovituri, esența este ca să nu se mai repete !
Bai *** cum sa fie stanciu cel mai slab de pe teren cand el a fost cel mai lucid jucator al nostru...vai d mama voastra de *** ...ziar ***...de bicfalvi ce mai spuneti..sau mortu d hoban...mare fotbalist e ala...stancu ..filip sau andone sub orice critica...tamas joaca mai bn ca Moti intr un picior si Cu 10 beri la bord...fl andone inoata in gol tot meciu..are 3 atingeri d balon...sapunaru saracu nici nu stia unde e mingea si ce rol are ..pff auzi la ei stanciu cel mai slab de pe teren..batav.ar sfintii in cap d derbedei..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Echipa Romaniei: o adunatura de tineri ingamfati lenesi si rudimentari. Despre antrenor nu am comentarii, e alesul domnisoarei Burleanu care trebuie sa-si dea demisia urgent. Daca nu, sa se gaseasca o modalitate de indepartarea lui din fruntea pseudofotbalului romanesc
La golul muntenegrenilor Moti nici n-a vazut faza jocului. Desi au aceiasi inaltime Moti parea cu un cap mai scund decat Jovetić , n-a sarit la minge, iar Steliano Filip (nr.3) aflat in dreapta lui Jovetić e spectator (youtube.com/watch?v=NP099CDY_JE min 3.53) .
Deci noi am jucat putin mai bine ca muntenegrenii, dar avem note mai mici... Logica gsp :))
Daca marca il notau cu 9 si il prezentau xa pe un erou national.Asa suntem noi romanii facem nunta la victorie si înmormântare la esec.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.