Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Daca il schimba pe ianus castigam
În '72 se califica doar prima din fiecare grupa și nu 3 ca astăzi. Uite , din grupa noastră și Israel ( locul3) putea fi la turneul final. Asta nu e fotbal...este C.A.P.
...iar din grupele preliminare pt la Euro se calificau doar cele de pe primul loc...nu ca astăzi, din grupa noastră și Israel de pe locul 3 putea participa la turneul final. Cred ca ar fi mai bine sa le cheme pe toate la turneul final dacă tot vrem sa facem C.A.P.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
igen te, io nu știe, las că știe profesionistul Benga, așa pasă de gol ca-n meciu cu burșucii boccii mai rar, de pus în ramă
am visat Franta, asa ca locul 2 e al nostru. pana la urma dintre Franta, Olanda, Spania si Anglia cred ca Franta e cea mai viabila optiune. desigur Slovenia ar fi adversarul ideal in fata caruia avem si o revansa de luat, dar nu avem noi norocul asta, poate deca juca FCSB :D
Mda, e usor sa fii barbat trimitandu-i pe altii sa lupte pentru tine. Apropo, chestia cu "Dumnezeu ii ajuta numai pe cei credinciosi" ai invatat-o de la Becali?
...cu Gigi Valiza...dar table :))
haidi bre,ca ma"bati" de la distanta,n-ai o oglijoara p'acasa,penibilule ??
Echipele clasate pe locul 4 nu merg mai departe ? Atunci ce " EURO" mai este și acesta ? Credeam ca se califica toate....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.