Mda. Echipa ploii. Ne batem cu Malta pentru locul 4.

alenb  •  24 Martie 2019, 00:27

Contra minte ca un *** ce este ca i-a spus Puscas.. trebuia sa bage beizadeaua lui Hagi.

petschovschi
petschovschi  •  24 Martie 2019, 00:23

În repriza a doua, jucînd la așteptare, suedezii au avut 3-4 ocazii mari de gol. Una chiar în startul reprizei, cînd se putea face 3-0. (Tătărușanu a scos atunci din situație 1 la 1). Despre ce dracu' vorbim ? Puteam lua 5 azi fără probleme.

fcsbist.de.mic
fcsbist.de.mic  •  24 Martie 2019, 00:12
Postat de Marcello Kazan pe 23 Martie 2019, 23:53

Prietene, ai PERFECTA DREPTATE !!!... De cind o nationala care se presupune ca ar avea ceva pretentii trebuie sa fie laudata pentru ca AR FI JUCAT DE LA EGAL LA EGAL cu adversarul PE CARE TREBUIE SA-L INVINGI ???... Asta e mentalitatea unor oameni NASCUTI PERDANTI (loosers)

Nu e vorba de losers. Dar cand trebuie sa joace beizadeaua sa nu se supere taticul, 2-3 pensionari de pe vremea lui piturca, cutare si cutare care trebuie umflati si vanduti de impresar si asa mai departe, trebuie sa fii multumit si ca faci fata cat de cat. Baga bai echipa de U21 pe teren, nu mai astepta sa invete Sapunaru fotbal.

samertx
samertx  •  24 Martie 2019, 00:06

Losers, Marcele. :))

106773433522190
Marcello Kazan  •  23 Martie 2019, 23:53
Postat de popescu222 pe 23 Martie 2019, 23:49

"In repriza a doua am jucat de la egal la egal". Credeam ca scopul in fotbal e sa joci mai bine decat adversarul, nu sa visezi sa-i fii egal si apoi sa te lauzi cu asta (chiar daca pierzi). Mentalitate de oameni mici.

fcsbist.de.mic  •  23 Martie 2019, 23:55
Postat de fcsbist.de.mic pe 23 Martie 2019, 23:53

Pai te uiti la Puscas la pasa golului cum a asteptat ca Marin sa ajunga in pozitia optima, ce timing a avut. Si a mai avut inca vreo cateva realizari bune. Pe urma te uiti la Ianis cum dadea in minte. Sa scape de ea si ce-o iesi.