Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Sa mor eu ! Sau pe cuvant Daca pe vremea mea , in curtea scolii , cineva facea "ca Grigore" nu mai era "ales" pe veci in echipa clasei si-si petrecea orele de sport cu fetele . Aveam si noi un Grigore , dar din fericire nu l-am promovat . Auzi ,*** ce sunt sa nu joc Suedia . Dar nu asta ma deranjeaza , ci jalea din joc . ***' !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa iasa baluta si sa intre nistor. Urgent ! Nu putem continua la scorul asta cu doi inchizatori. E nevoie de putina creatie acolo la mijloc. Nu de keseru aveam nevoie sa intre acolo la pauza..mai degraba deac sau hagi
Dupa evolutia lui Mitrita din prima repriza , gigi s-a hotarat sa mai adauge cate 10 milioane de euro la clauzele jucatorilor sai.
Tu în schimb ai ifose de analist sportiv (ba chiar și politic... Tupeu ai, ești vocal - bagă-te și în politichie!)
Keserü zici ca are 50 de ani.hai ca sunteti circ :))))))))
Unde este tehnicitatea echipei nationale mentionata de specialistii de carton
Nu avem fotbal,nu avem jucatori.Asa se intampla cind joci cu jucatori selectionati din bulgaria,cind jici cu jucatiri de 2 la metru,jucatori fara forta,fara creieri.Asa se intampla cin campioana Romaniei ia bataie de la DUDELANGE.CUM NU MAI SUNT REZULTATE IN EIROPA CUM NU MAI AVEM JUCATORI.ADA SE INTAMPLA CIN EI JUCATORI DIN PLAY OFF(NISTOR),JUCATORI DE LA ECHIPE DIN UNGARIA(GROZAV),jucatori din Cehia( Chipciu),Cznd joci cu bunicul Sapunaru,cind joci cu jucatori de la campioana Romaniei Cfr( Manea).ma si intrebam: cum dreacu bukmakerii sunt prosti de leda cota la Romani de 2,08 la x2.Dar vad ca ,cunosc aia fotbal.
Suedezii is ca italienii: nu le dai tu gol la acest scor!
e jucator bun dar prea individualist. astia prin fotbalul profesionist chiar isi fac temele, baiatul a fost inchis de fiecare data pe interior cum ii place lui sa-si faca mingea si altceva nu a incercat. mai trebuie sa se maturizeze.
Te pricepi, văd... Nici nu te mai întreb cine este patronul (de echipă de familie, eventual) pe care îl admiri...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.