Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Era probabil stipulat undeva in cele zece porunci ca Stanciu trebuie sa poarte nr 10 pe tricou si ...surpriza!
Normal ca Maxim este favoritul lui Daum. Nu se vede ca are stampilat *** De asta isi si permite nesimtitul sa-l critice pe Iordanescu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
liga a2a din germana bate nationala de muraturi fcsb!
Sa-i spuna cineva lui Daum ca Maxim asta este rezerva in liga a 2-a din Germania!
Acesta este haterul antistelist care ne-o ... in fiecare zi cu ineptiile sale, fotografia a fost facut la ,,birou'': https://www.facebook.com/photo.php?fbid=304480682940048&set=pb.100001343560286.-2207520000.1472732750.&type=3&theater
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma lesinatule, cand vorbesti despre Steaua sa stai in genunchi, pentru ca pentru 90% dintre romani este ceva sfant m.m. de gainat...ati furat tara asta cu 17,2 milkioane de euro, il aveti conducator ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. tu esti etalonul dreptatii si al adevaralui absolut. Maxim nu a demonstrat nimic niciodata, nici la Sttutgart nici la nationala. In 108 aparitii la Sttutgart a marcat 13 goluri...pentru Romania in 29 de prezente doar 3 goluri....despre ce vorbim aici, despre un alt caz dragos grigore, alexe sau torje??? Chiriches a avut o aferta de la Zenith i primavara de 8 milioane de euro iar de la Sampdoria recent de 6 milioane dar nu a fosrt cedat...daca nu ar fi avut valoare nu ar fi fost vandut in secunda doi??? Bogdan Stancu este mai cunoscut in Turcia ca fotbalist ca si maxima asta in Germanai, torje in tot Turcia sau oricare fotbaliator plecat de pe alte echipe in Europa. Sa nu mai vorbesc despre Rusescu, Keseru sau Prepelita. In fine polemici *** nu am sa fac asa ca...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema este ca nu prea joaca, cu exceptia lui Keseru, restul nici pe foaie nu sunt trecuti,iar cei reesapati de la fcsb...mai bine, nu... intradevar ptr. cei plecati de la gruparea fcsbista este un mare plus, chiar daca joaca in Asia, Turcia, Bulgaria, Rom (Pandurii):))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.