Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
scoate tu toate fazele create de torje atat in atac cat si in faza defensiva sa vedem cu ce ramane echipa nationala ca realizari ...torje a jucat f bine fata de 90@ din cei care au jucat atat la budapesta cat siu la bucuresti cu grecia ..singurele ocazii de gol au fost create de torje si budescu in ambele meciuri chiar daca budescu a jucat in ungaria 20min ....mai bine axeazate ce a facut popa ,keseru,sanmartean,chipciu si prepelita(cuungurii),maxim,pintili....daca nu era hoban sa inchida bine jocul eram aerieni ..pintili era mai mereu jalon ....cei mai buni torje ,grigore,chiriches,rat
nu sunt fan Torje, si in multe meciuri a jucat slab si am gandit ca si tine, dar meciul cu ungaria si cu grecia parerea mea ca el a fost printre putinii care a miscat ceva ...si e singurul care si0a creat ocazii de a marca ...si le-a creat singur ..uitate la ocazia cu ungaria si la fel cu grecia...nu e mare jucator ...dar la ce jucatori avem acum.............
cel mai bun a fost cel mai PROST toate fazele le-a stricat . daca iordanescu vede in torje cel mai bun om si cel care conduce meciul in teren am ajuns tare rau , dar se si vede ce bun e marele *** torje
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Petarde's toti, iar locul unu intr-o grupa de schiopi nu e vreo mare performanta.
petardele steliste sunt pe locul 1 in grupa. am incercat ani de zile si cu petardele lui il ***. nu prea urcam mai sus de locul 3.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MAXIM ,KESERU,SANMARTEAN in ordinea asta sanmartean tinand cont ca a jucat praf si in meciul cu ungaria ar trebui pus cap de lista ....maxim catastrofa mai bine juca cu serendiuc sau purece daca dinamovistii nu au voie la lot ..matei e in forma f buna si era mult ,foarte mult mai eficient decat maxim ...budescu asa slabut cum a jucat a dat 2-3 pase f bune a avut 2-3 ocazii de gol ..in meciurile amicale jucatorii care fac trecerea la nationala trebuiesc jucati constant sa se obisnuiasca cu atmosfera de la lot cu cerintele selectionerului ,intr-un cuvant sa joace degajat cand joaca in meciuri cu miza ..la budescu sa vazut aseara crispare ,teama,timiditate indusa de ce se va spune daca greseste etc ...avem jucatori f buni in liga 1 care pot suplini pe foarte multi adusi la nationala numai ca sunt lgitimati la formatii din vest ...sa vazut la unii jucatori ca nici nu pot intra in un doiuri nu din cauza valorii si din cauza ca nu joaca ,freaca banca ..nu stiu dece nu la luat pe roman sa-l joace in locul lui keseru ..roman e obraznic pozitiv in joc ,e varf autentic ,are executie ,viteza,forta astea toate ia lipsit lui keseru ...
papp scuze il uitasem
petardele steliste care joaca doar cu pungulitze ne ruineaza nationala !!fata de cal popa sanmartean (ce cauta tataie asta la nationala ?)
@Gabri80el, evoluția lui Torje nu a fost de 7 dar cu siguranță s-a zbătut cel mai mult și pe lângă pasele și preluările greșite a avut cel puțin 2 suturi periculoase la poartă și devierea catre Keseru când a tras ca la fotbalul feminin. Plus alte incursiuni pe partea stângă unde a jucat vreo 70 min, cât a stat pe dreapta a fost cum ai zis tu. Mai uita-te la meci o dată și spune-mi unde greșesc.
Nota 3 lu' Keseru. Nu se poate sa nu faci nimic ca atacant in 2 meciuri cu echipe ca Ungaria si Grecia. Trebuia sa il ia Jiji pe asta, mai radeam si noi un pic. Tade ala e meserias pe langa acest inutil atacant care a jucat vreodata pentru Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.