Alte știri din fotbal
Ioan Varga, despre demisia lui Iuliu Mureșan: „Eu plec la luptă cu războinicii!” + Ce spune despre viitorul CFR-ului: „Ce colaps?”
6
Degringoladă TOTALĂ la CFR Cluj: Iuliu Mureșan și-a dat demisia! „Simt că am ajuns la capătul puterilor”
11
Programul complet al Ligii 2: cu cine joacă Steaua, Poli Timișoara și Chindia în prima etapă
0
Stupoare la CFR Cluj! Doi dintre cei mai importanți jucători au notificat clubul pentru neplata salariilor
3
Știri din fotbal internațional
Ghencea se umple pentru FCSB - Auda! Interes uriaș înaintea duelului european
0
Arbeloa a semnat în Premier League și ia cu el un jucător de la Real Madrid
0
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
Universitatea Craiova a vrut să-l transfere pe atacantul cel mai periculos de la Levski » Cum au reușit bulgarii să-l „fure” de sub nasul oltenilor
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
Încă o moarte misterioasă la vârf în Rusia. Victima ar fi deținut ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru zboruri în UE: Bagajul de mână devine gratuit, iar ...
Libertatea
ca sa joco cuOSORHEI si zimbrlul CICIIUCtreb sa te cazezi la hotel lux
Burleanu minte ...de fapt FRF are un deficit de 8 milioane de E ...
Lăsați-i pe fcsbiști să se pregătească pentru omeniile din campionat.
nu-ti creste nimic, bai trepanatule ... poate doar coeficientul de prostie din dovleacul tau! tocmai ti-a transmis FIFA prin gura drei. Burleanu ca meciurile astea nu conteaza ca meciuri amicale din calendarul FIFA, deci ce coeficient visezi?
Eu vreau sa promoveze ,sanse mari dar in egala masura sunt sansele de intrare in faliment .....
Rapidul promovează și la toamnă învinge iar clona fcsb.
Neata buna ,mai legenda . Rapid a dat faliment sau inca se judeca?
Când vor înțelege și redactorii GSP că actuala echipă a lui nea Jiji se numește fcsb, fără nicio legătură cu defuncta echipă de fotbal a armatei ? Clona din Mogoșoaia nu are nici măcar dreptul să utilizeze marca Steaua.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
jucind cu ramasite ne creste cota de coeficient puteam juca in tara cu Balotesti tot acolo eram
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.