Alte știri din fotbal
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
5
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
5
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Știri din fotbal internațional
Leon Goretzka l-a pus la punct pe Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
0
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
4
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Daca faceti o selectionata cu cei mai buni jucatori din ligile 2-3 din Romania , la pariu ca bate nationala.
un terminat, doar babugiul nenorocit putea sa-l bage pe dodel si sa-l tina rezerva tot meciul pe Maxim.
care sunt mai espertule aia 70???
s-a trecut de unu singur printre titulari?! sau de-aia venise oooijeru la amsterdam? ca sa-l oblige pe ala sa-l bage mai devreme de minutul 89?
Jenant ! Echipa Barbugiului e facuta numai pe interese !
iauzi a vrut sa dea lob :)) vrem jucatori in forma la nationala poate sa fie si din divizia b dar sa fie in forma ma gandesc dc au jucat grozav si stancu cand era pe banca mutu rusesc si cred k merita si keseru o sansa
Ma doare-n coiu stang de nationala voastra stelista.Uite aici ce as face daca as fi patronu lui Dinamo Bucuresti. PE DUDU GEORGESCU LA-S PUNE PRESEDINTE ONORIFIC.AS MAI ANGAJA SCOUTERI SAU COLABORATORI PE MIHALI,CHEREGI,C.PANA,DEMOLLARI,CAMATARU ETC.ASA CUM O PELUZA POARTA NUMELE REGRETATULUI CATALIN HILDAN,EU AS NUMI O TRIBUNA A VIITORULUI STADION DINAMO,MICHAEL KLEIN.SI AS INFINTA UN CLUB DIN CARE SA FACA PARTE TOATE GLORIILE DINAMOVISTE CARE SA JOACE MECIURI DEMONSTRATIVE PRIN TARA,DOAR ASA DINAMO VA PUTEA AJUNGE ACOLO UNDE-I ESTE LOCUL !
problema astuia e ca alcoolul i-a mâncat neoronii ,nu vedeti ca el nu mai stie ce e cu el pe teren
e parnaie nu are talent deloc e vai mama lui tanase. are 8 goluri in 7-8 sezoane de liga 1 e praf
Despre Tanase nu poti sa spui ca este complet lipsit de talent ... dar ce folos daca el nu are macar un ... graunte minte, in cavitatea aia a lui craniana !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.