Alte știri din fotbal
„La asta ne gândim” » Cristiano Bergodi a trasat planul după 1-0 cu FC Argeș
0
Dani Coman și-a făcut praf fotbalistul de la FC Argeș: „Să nu te ducă capul?! Mai bine că nu îl am în față” + ia în calcul demisia
4
Dan Nistor așteaptă ajutor din partea lui Dinamo în lupta la titlu: „De ce să nu sperăm?”
0
Chipciu, spumos după ce a fost decisiv cu FC Argeș: „Ca o vizită la dentist”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
7
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
„Al doilea șoc chinezesc” amenință să pună la pământ industria europeană. ...
Libertatea
Până unde poate merge răzbunarea unei femei înşelate: şi-a drogat soţul şi ...
Adevărul
CSM București desființează două secții sportive, dar își trimite gratuit ...
GSP SPECIAL
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
foarte bine, si asa e cam petarda. nu e singurul, din pacate!
ce sa spun...plange ca o fata mare...cine e de vina ca el nu joaca nimic?sa se retraga toti dinspre mine...ne-au facut de rusine
ne pare rau de tot:), foarte bine face, sa nu mai vina nici o petarda de jucator la nationala, sa vina jucatori valorosi.
Pai sa stea linistit acasa ca nu prea mai stie jocul cu mingea.Dureros e ca el nu intelege ca daca nu ar fi Mircea Lucescu antrenor el nu ar mai juca.
idee geniala, nu are ce cauta acolo
F bine. inseamna ca e un las. A fost varza probabil de aia nu mai vrea sa vina.
Atata personalitate are Rat(sobolan), ca nici nu e in stare sa o spuna public, el nu are gura?tre sa vb ta-su?!
Vai de voi generatie ratata.Dupa ce ca nu jucati nimic aveti si figuri in cap...nu vreti sa mai veniti?NU mai veniti...se gasesc pusti caresa manance gazonul numai sa poarte tricoul ala(gen Tanase).Sa va luati de mana sa va retrageti,si va duceti cu Tamas la whisky in Bamboo...ca la fite masini cluburi si femei nu numai ca suntem calificati...suntem deja campioni.
Sa nu mai vina...sa stea la in ucraina...ca oricum inafara sa se dea cap in cap cu Radoi altceva nu prea'i mai iese...niste muieri..ca si chivu...accidentat pentru nationala, apt pentru inter...niste mercenari...au invatat imnu si au uitat sa mai dea cu picioru'n minge
nu trebuia sa vina nici la Serbia!!!!!!! E vax.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.