Alte știri din fotbal
Veteranul lui FC Argeș a reacționat după thriller-ul cu Rapid: „Ne lasă un gust amar”
0
Singurul jucător de la Rapid care i-a impresionat pe Săpunaru și Ilie Dumitrescu: „O să mă repet de zeci de mii de ori”
0
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Pai ce faci Teica??...Cum e cu aia 50.000 de Euro??...Hai sa-ti spun eu cum au fost amendați kosovarii pentru comportament infinit mai grav decât cel din meciul Romania-Kosovo! Meci câștigat de noi pe tren 3-0! Kosovarii au primit cinci amenzi în valoare totală de peste 60.000 de euro şi un avertisment. 1. Amendarea Federației de Fotbal din Kosovo cu suma de 10 000 de euro pentru pătrunderea pe terenul de joc. 2. Amendarea Federației de Fotbal din Kosovo cu 22 000 EUR pentru aruncarea de obiecte. 3. Amendarea Federației de Fotbal din Kosovo cu 6 000 EUR pentru aprinderea de artificii. 4. Amendarea Federației de Fotbal din Kosovo cu 15 000 EUR pentru perturbarea ordinii publice în timpul imnurilor naționale. 5. Amendarea Federației de Fotbal din Kosovo cu 8 000 EUR pentru blocarea căilor publice de trecere. 6. Avertisment pentru Federația de Fotbal din Kosovo pentru încălcarea obligațiilor sale privind activitățile mass-media. Cate din astea s-au întâmplat in meciul Romania-Kosovo??
O fi uitat-o și e reala dar sa nu uitam de USR și PNL care au pus un președinte prieten bun cu aia de taie copacii
Serios? Cauta pe net Slobodan Milosevici și vezi de ce... Sunt roman înțeleg poziția statului roman. Nu sunt de accord cu comportamentul sportivilor din Kosovo... DAR Scandările sunt sovine.
Pai cica au strigat de Ungaria... mai era si judecator austrica, mai sensibil cand e vorba de maghiari :)).
Kosovo a platit la meciul tur 50000 de euro amenda si nu cred ca erau recidivisti ca noi
... ce face presedintele româniei ... aceasta a fost un gest politic pentru ca cosovo nu a fost recunoscuta de guvernul româniei ... iohannis de ce nu se lupta pentru nedreptatea facuta de uefa echipei ROMÂNIEI ? ... eu citesc ca este presedintele tari ... oare mai sânt adevarati români în guvernul tari care sa lupte bpentru România? ciolacu, ciuca,etc...unde sânteti ????
6000 euro amenda pentru barbarii europei protejati de uefa,de rasul lumii
De Schengen nu a zis nimic?! Dar dacă pt el FC Fcsb e Steaua?!:-)))
Ce a fost xenofob la a striga Serbia?
Bataie de joc, *** ***, nicio surpriza! Astia nu ne mai scot din *** si noi suntem sanctionati pt rasism ca strigam Serbia......imperiul nu se dezminte, noi ca intotdeauna fraieri sa acceptam mizeriile astea! Hai la targ la Viena, petrolul l-au luat, padurile le-au luat, urmeaza gazul din Marea Neagra! Schengen, altadata!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.