Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
din pacate asa este ... si se pare ca nici macar ¨fundatia ¨ pe care sa construiesti nu exista macar , cu o arie de selectie extrem de restransa , normal ca nu poti avea pretentii nici chiar cu un antrenor ca IL LUCE !!!
Tu vorbesti de tari "civilizate" in fotbal, cu oameni inimosi si inclinati catre performanta, care au cu adevarat spirit sportiv in ei.. Cu unii ca mircea sandu, dragomir, piturca sau sefi de cluburi care nu se gandesc decat la bani negri si combinatii, nu ai ce lucruri bune sa faci, ce sa creezi, ce sa construiesti. Poate un Mircea Lucescu sa refaca o Nationala, un om bogat, integru, la o varsta cand multe tentatii au disparut, sa faca ceva la noi.
pfffffff .... ce explicatie ... originala !!! e de la slujba ?
asa este , numai ca atunci cand te inscrii intr-o competitie , constient fiind de faptul ca nu ai cum sa o castigi , participi cu satisfactia ca ai parte de confruntari cu cei mai buni in turneul final... deci existi ! te vede lumea intreaga , crezi ca Franta a murit in 2002 daca a fost eliminata din grupele CM fara macar sa inscrie un gol , fiind invinsa chiar si de Senegal ? iar in editia urmatoare a pierdut finala la penalty-uri contra Italiei ? ce sa mai vb de Danemarca venita de pe plaja si ... celebra ei finala de CE din 92 !!!
E ceva genu ''nu e bine ceea ce credeti voi, credeti ceea ce vrem noi sa credeti, chiar daca nu credeti". Astia sunt ceva ca niste dumnezei care cer slujire slujitorilor lor , doar cand trebuie sa vi la stadion(preturi mari la bilete) slujitoruii trebuie sa trudeasca, apoi cazare la hotel (alte cateva $$$) slujitorii trudesc in continuare si asa mai departe. Pana cand vine odata ziua in care dupa atata truda slujitorul nu mai are $$$. Si se adreseaza slujitorul unui dumnezeias, da nu dai si mie ceva de truda sa fac si eu niste $$$, ca de slujit tie cu $$$ fara loc de trudit nu merge. La care dumnezeiasi astia zic ceva de genu : Pai ce pe matale te-am fortat noi sa vi la meciuri,la vot,
Pe langa Franta si Portugalia si Suedia poate fi profitabila in ceea ce priveste numarul de suporteri la acest Mondial. La ce ai zis as adauga Suedia-Grecia. Mai ramane Romania-Croatia, unde noi romanii il avem doar pe Mazare, mare turist cunascator de Rio!!!
Nu cred ca ajungem la Rio !
Indiferent cu cine picam, vom fi eliminati, suntem submediocri, si chiar daca prin absurd ne-am califica, nu poti pacali fotbalul. Acolo vei fi rusinea lumii. Pacat ca le-am luat locul de baraj turcilor, ei sub Terim isi reveneau la forma de acum, cativa ani si aratau ceva acolo. dar repet: nu poti pacali fotbalul!
nu stiu ce sa zic... la chestia asta , financiar asa este , dar chiar asa ... de ce mai au loc tragerile la sorti ?
Ce sa faci ! unii ori sunt talambi , ori cauta zarva cu prostiile ce le afiseaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.