Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Hai ca Trica i-a trimis pe toti la nationala pana acum ! Om sa comenteze mai mult ca mizeria asta nu am vazut !
Domne, Trica asta este fiul lui Ilie Balaci? Caci prea seamana izbitor caracterele celor doi!! Ahh, nu?! Este ginerele sau?! Adica, tine pe fata lui Ilie, cea care-si dpunea si ea poalele in cap la ora de maxima audienta?! Sacul si peticele, astia sunt cei trei. Sau, mai limpede un pic: niste tigani !
Mai ok decat boul ala de Trica ar fi fost toti atacantii din Liga I ...asa ca sa taca naibii din gura oltean imputit...
FRATILOR STrica nu vrea el la nationala, el vrea sa stea acasa cu Lorena sa o pazeasca nu nu i-o fure careva, vreun ungur. Lorenei ii cam umbla picioarele
Pe bune acuma:Trica e spurcat el asa ca om si nici fotbal nu arata cine stie ce. Costea e revelatie de sezon nu o sa mai joace asa bine pana peste vreo 3-4 ani. E adevarat ca si Piti putea pregati un lot mai bun.
Costea merita sa fie convocat, dar cind a citit Piturca declaratia lui Trica " Costea ca si mine merita..... NU la mai convocat nici pe el Trica este o persoana a carei parere nu conta , se pare ca acum parerile lui fac rau. GSP este principalul vinovat de imaginea proasta pe care o are TRICA
..mda...cred ca ar fi fost mai ok trica sau costea in locul lui marica(e praaf in ultimul timp...freaca banca)
Nu`l suportam noi pe TRCA cu mintea MICA,da` sa`l convoace pe MARICA...Saracu` n`a mai dat gol de cand se tragea cu arcu`...Piturca stie pe ce criterii selectioneaza jucatorii...Dupa mintea mea nici Dica nu vaea ce cauta in loc..
Analfabetule ! Ia-l pe COSTEA la tine sa i-o tragă lu nevasta-ta. Ca tu nici cu VIAGRA nu mai esti in stare !!!
Mie unul imi place cum joaca Trica ,il consider mult peste Marica si nu degeaba este titular la CFR. Dar daca Piturca nu il vrea asta e are tot dreptul ca antrenor sa aleaga ce jucatori vrea. Oricum d-abia astept sa-l vad pe Trica in CL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.