Alte știri din fotbal
„Ioanițoaia la zi” » Directorul GSP crede într-o lovitură dată de Superliga: „Ar fi o performanță, după atâția ani”
0
Ordinul specific al lui Mihai Rotaru pentru noul sezon » Ce își propune Craiova
1
CFR Cluj a primit altă interdicție la transferuri » Patronul Varga: „O datorie despre care nu am știut”
1
Arena pe care s-au jucat meciuri de Liga 1 a fost abandonată și a fost lăsată să ajungă o junglă! Miza: apartamente de sute de mii de euro, cu vedere la parc
1
Știri din fotbal internațional
I-au găsit înlocuitor lui Rudi Garcia » Noul selecționer a mai lucrat la două echipe naționale și e șomer de 2 ani!
0
Negocieri BOMBĂ în Premier League! Jeff Bezos vrea să investească la un gigant
3
Gestul provocator al lui Lamine Yamal » În timpul petrecerii de titlu, jucătorul argentinian a fost ironizat
0
Răzvan Lucescu a blocat transferul! » S-a înțeles deja cu Al-Sadd, dar poate rata pentru a doua oară mutarea
0
Lifestyle
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
4
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Paradoxul imobiliar din România: vânzările scad, dar prețurile cresc. ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
a fost fault, i'a luat glezna in miscare... in cazul ne-eliminarii lui varga sa nu uitam ca si pintilii putea fi eliminat pana atunci!
si "imbecilul" se numeste chichirez, cumnva ? chiriches - maxim, sau calul troian al romaniei. slabi pe faza defensiva, catastrofe pe faza ofensiva. ungurul s-a prins, si-a trimis atacantii pe stanga. piturca a stat si a admirat manevra. inevitabilul s-a produs si am pierdut aiurea nu doar 2 puncte, cat o victorie de mare orgoliu, cu o conotatie aparte. asta e, in finlanda pierdem, daca astia joaca la fel de prost.
Au jucat si ei dupa cum le-a spus mester Piti .
La fazele fixe ungurii au fost cei mai periculosi, si nu doar ieri, Romania are cele mai mari probleme cu fazele fixe !
Dar fotbal de ce nu ati jucat? Arbitrul e de vina ca jucati turca?
Am luat gol in urma unui fault al unui imbecill,
asa e arbitrajul a fost de rahat.. dar asta nu scuza mediocritatea noastra si nici nu e cauza esecurilor noastre. poti sa ia nesansa sa dai de un prost care inghite fluierul sia tunci deciziile sint anapoda. a dat cartonase in mod nejustificat, a vazut aiurea de o gramada de ori. si ce daca? mortu de la groapa nu se mai intoarce...
Saracu' anormal nu poate fi original nici macar cand injura =)) Pentru asemenea specimene singurul simtamant pe care-l poti incerca este mila. Baiete, nu uita sa te trezesti maine de dimineata si sa-ti ocupi locul tau obisnuit in fata bisericii =))
Adrian ai uitat cum acum cateva clipe Mi-o infulecai in gura ca un copíl cuminte Dar acum dupa ce in múfa ta m-am terminat Ai venit aici sa arati cat esti de rétardat
Aoleu, iar a venit geniul asta neinteles. Du-te ma si joaca-te pe playstation, acolo ii ai si pe Cr si pe Messi si pe cine mai vrei tu. In jalea de la noi Sanmartean e chior in tara orbilor. Poate pentru tine o fi Bogdan Stancu, caz in care poti sa te duci linistit sa te cauti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.