Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
...altii lucra din greu pentu atitia bani...si tuh cumperi mobila la bunicata dupa o saptamana la EURO?
Hai sa ne scobim toti in nari si sa bagam in gura. Asta se intampla la nationala. FRF trebuie sa scape de Piturca si Lupescu altfel risca sa bage degetul unde nu bate soarele si face partz.
Bine le-a facut... Ai dreaq, au uitat valoarea banilor in Romania. Pai ei se compara cu ceilalti jucatori de la Europene? La cum au jucat cu Olanda, nu meritau niciun cent. Referitor la sucuri, au ei bani destui, sa nu-si mai planga de mila. Trebuia sa-si ia apa, asa faceau economie...
sorry T pt jigniri, lucrurile au mers prea departe, stii tu si aia 'sa n-apuna soarele peste mania voastra'
Nici nu li se putea da mai mult acum. Banii pe care ii primeste FRF pentru CE vind dupa incheierea competitiei; conform traditiei FRF, din acestia se vor scadea banii necesari urmatoarei campanii de calificare; dupa aceea se va imparti totul. Racoritoarele: e sigur ca echipa a avut un sponsor care le-a asigurat racoritoarele, aud ca Coca-Cola; daca au fost pusi sa plateasca, inseamna ca au baut altceva, de exemplu Pepsi; in acest caz, sa zica merci ca sponsorul nu le-a cerut despagubiri.
Hai ca esti chiar dus. Cine s-a plans bha ca e sarac? Tu ai contestat opiniile altora cum ca jucatorii trebuie sa joaca numai pentru bani. Hai sa-ti mai spun eu una. In afara (alte tari) jucatorii mai joaca si pentru prestatie, nu numai pentru bani. Dar ai nostrii n-au avut ce arata, pentru ca au fost toti niste terminati. In afara de Mutu Chivu si Lobont restu n-au ce cauta la Nationala. Asa ca prestatia Romaniei si implicit a jucatorilor a fost egala cu zero la CE 2008.
Da efy, asa e, proverbu ala de care zici tu e in Biblie, si tot acolo spune ca daca cineva te face inapt intelectual, tu sa ii spui de mama, de morti, de j.i.g.o.d.ii asa ca ai facut ceea ce trebuia si mi-ai dat un raspuns pe masura, sa nu carecumva sa ma culc crezandu-ma destept. Iti multumesc, noapte buna. Succes cu trasul mortilor din familia mea, du-te de rascoleste prin pamant, daca oameni in viata nu ai gasit sa ti-o tragi cu ei :D
pt T:cine inceput cu jignirile? ai auzit de proverbu: nu-i raspunde p.r.o.s.t.u.l.u.i ca sa nu pari si tu ca el dar raspundei p.r.o.s.t.u.l.u.i ca sa nu se creada destept
efy, daca gandeai un pic, iti dadeai seama ca stirea asta e aruncata la misto de Dragomir, in razboiul cu Lupescu. "Surse din anturajul", adica exact articol platit de Dragomir si acolitii lui. In primul rand, ar trebui sa vezi declaratia unui jucator ca se plange de prima, si apoi il injuri. In al doilea rand, nu i-as fi injurat nici daca luau 3 milioane de dolari pentru prestatia astia la Euro, pentru ca nu ii luau din buzunarul meu. In rest, numai d ebine, protejeaza-ti neuronii.
da tu cine dracu esti bha? De unde vii si cine te crezi? Tu nu stai tot la 12:46 noaptea pe net sa freci maciuca? Hai marsh de aici paduche. Du-te si deschide-ti parasuta in alta parte ca ai facut prea mult vant pe aici si puti. Lasa-ne cu discutiile tale filozofice ca esti pilaf. Aveau promise sume mari de la atatia finantatori daca vor califica Romania si s-au facut de ras. Ce mai vrei atunci? Esti praf, marsh potaie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.