FOTBAL » NATIONALA » ROMÂNIA - OLANDA, AZI, ORA 21:00, ÎN DIRECT PE ANTENA 1, LIVEVIDEO ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
România U17 - Italia U17, meciul decisiv pentru calificarea la European și Mondial » Două goluri în prima repriză
0
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » „Dublă” pentru Alex Musi!
0
România U19 nu o învinge nici pe Ucraina și încheie grupa Turneului de Elită pe ultimul loc
4
România ar urma să aibă o grupă de foc în preliminariile Euro 2028 » Traseul din Liga Națiunilor va influența crucial
0
Știri din fotbal internațional
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Rezultat NEVEROSIMIL obținut de naționala Iranului în plin război
2
Tottenham a făcut anunțul! De Zerbi, noul antrenor al londonezilor: „Suntem încântați să anunțăm”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
E bine...cu acest "11" nu pierdem!?!?....
cand nu e mahmur
Joaca Romania si voi nici acum nu va puteti abtine de la jigniri! Comentati de Romania nu de campionatul intern! E timpul sa batem pentru ca Olanda schimba generatiile, numai sunt ce au fost!
Vezi ca-l confunzi cu Tanase! Chipciu alearga tot meciul! O singura partida a jucat mai slab, cea cu CFR-ul!
dute ba cu stelemeaua ta cu tot..blatistilor !
cate ore faci menaju la palat???
SCIRBA . Asa e romanul . Drum liber BISNITARI . Trebuia sa fie biletele 100 de lei oficial cel mai ieftin dar la noi civilizat inseamna nu putini si de "soi bun "ci multi si mamaligari , smenari, hoti de buzunare . Nu s-ar mai duce atitia bani pe politie care traieste numai pentru astfel de evenimente nu apare unul pe strazi unde le e locul , bisnitari peste tot la gara basarab , la obor , la unirea si nu pe sest ci pe fata cu tot felul de produse facute in casa gen tigari .
bai agarici, Chipciu ramanea umbra daca juca Sougou. Las-o moale ca deja exagerezi. Din pctul meu de vedere Bourceanu nu are ce cauta in primul 11. a gresit multe pase in meciul cu Turcia.
CeFuRa in fata lui Chipciu nu a jucat nimic ! De primul minut au tras la un jenant 0-0 ! Campionii pffffffffffffffff rusinii .
Ala nu poate duce un meci , Chipciu ... inoata dupa juma de ora
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.