Alte știri din fotbal
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „E cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Alex Chipciu a dezvăluit discuția avută cu Mihai Rotaru: „A adus niște investitori, ăsta e bugetul lor”
0
Știri din fotbal internațional
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
fara violente ! fara violente !..)
pai si eu spun ca NU trebuie sa plece. probabil ca asta ai vrut sa spui. presupun, pentru ca nu descopar pe niciunde particula NU... in prima ta fraza..)) e ok, totusi, comentariul merita like.
Iete, al dracu' moldovean trențăros ce-a sărit de rozetă-n sus! Du-te, în pùła mea, la muncă și nu mai fura de la copiii străzii!
Eu unul, totusi vreau sa plece 'nea Piti. Dar decat sa vina Olaroiu sa distruga si putinul bun care este acum la nationala, cum a distrus si multul bun pe care il lasase Protasov la Steaua, il prefer pe Piturca. La fel nici pe Boloni, chiar nu vreau sa il vad la nationala sub nicio forma. Antrenor strain ne trebuie.
Sper sa te duci si tu dupa Piturca si sa nu va mai intoarce-ti niciodata ! :)))
Burleanu vrea banii de pe clauza si de asa se da haiduc , cu vreau sa ramana si alea alea. Din pacate nu lucreaza sincer si acest lucru nu este sanatos pentru nicio activitate. Piturca e suficient de incapatanat sa zica: "Ah, vrei sa par eu de cacat ca plec? Bine tata, raman". Burleanu cade in picioare oricum: daca pleaca se lauda cu banii luati, daca nu zice ca trebuie sa respecte contractul.
uite ca eu nu sunt "tembel stelist" dar pentru binele Romaniei vreau ca Selectionerul sa nu plece. decat dupa ce mai califica o data Romania la un turneu final, adica exact acest turneu final. si o va face, cu cau fara voia Dvs... daca va ramane. sunt unul care il pretuieste pentru munca lui, nu de azi de ieri. mie imi e tare simpatic, Pitzi 6_6_6...)
deci, imi e din ce in ce mai clar : burlan e de-a dreptul zevzec..))
au si gesepistii o paine de mancat, azi e posibil sa plece, maine nu mai pleaca si tot asa....
Ok deci pleaca dupa mecil cu Ungaria.........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.