Alte știri din fotbal
Petrolul, rezultat șocant în al doilea amical din Polonia » „Lupii”, UMILIȚI de o echipă de liga a treia
0
Mandatul de 8 ani al lui Mario Iorgulescu a fost anulat » Explicația avocatului
0
Ofertat din Serie B, Adrian Mutu a avut un discurs dur la adresa noilor antrenori din Superliga: „Sunt no-name, n-am auzit de ei”
10
Avertismentul unei legende pentru Dinamo: „Va avea mari probleme în noul sezon dacă nu se întâmplă asta”
3
Știri din fotbal internațional
Coasta de Fildeș - Norvegia, pentru optimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții » Pe cine vor „tunarii” să achite 150 de milioane de euro
0
Real Madrid deschide discuțiile cu Alessandro Bastoni: „Clubul a fost deja contactat”
0
Cel mai scump transfer din istoria lui AC Milan, prezentat oficial: contract valabil până în 2031
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Salariul minim crește de la 1 iulie. Cu câți bani în plus vor rămâne ...
Libertatea
Corect si asta. Politica nu trebuie implicata in sport.
Nu pot vorbi pt alte cluburi, însă la Steaua suporterii vin din pasiune nu chemați sau susținuți de club, dimpotrivă! Oamenii sunt acolo în nume propriu, pe proprie răspundere. Încalcă legea!? Răspunde individual! Ce treaba are clubul!?
Sunt curios câte amenzi au fost provocate de-a lungul anilor de către domnii aceștia stimabili, și ce suma a trebuit să plătească respectivele cluburi și federația. Oare au pus vreun leu din buzunarul propriu pentru asta? Ultras e una, huligan e alta.
Rusine F R F! Sunteti interesati doar cum să luati banii suporterilor, in rest coruptie si...
mare pierdere, nu avem derbedei sa isi rupa capetele pt Romania!
ce treaba are Dincu cu *** din tribune?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca aveti dovezi clare dati in judecata fedearatia si mai apoi autoritatille din germania . Si romania va pierde diseara la mai mult de doua goluri diferenta sa se vada mafia de la federatie ca am ajuns cea mai slaba nationala de la euro . Rusine mafiotilor din romania
Foarte bine, Golanii sub Tricolor sa faca scandal la ei acasa!
Se comporta omu' ca un babuin la meciuri, tine stadionul inchis pentru echipa, are scandari de ev mediu si injura Ungaria la fiecare meci si gata, nu mai are voie pe stadion. Rusine FRF
Si? Vrei cu sosoci si simioni?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.