Alte știri din fotbal
Aventura lui Florin Tănase pentru a reveni mai repede la antrenamente, dezvăluită de Mihai Stoica: „Asta spune multe despre el”
0
Fostul dinamovist are școală de fotbal lângă Horezu și îi vede pe „câini” în lupta pentru titlu: „Nu joacă după ureche” » De ce e degringoladă la FCSB
0
Rapid - U Cluj, debut în Giulești pentru Olimpiu Moruțan » Echipe probabile + cote
0
Unirea Slobozia - Hermannstadt, meci-cheie la retrogradare în Superliga » Echipe probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
A doua zi după FCSB - Fenerbahce, au bătut palma pentru cel mai scump transfer din istoria clubului!
0
Cristi Chivu riscă să rămână fără un titular! » Liverpool dorește de la Inter înlocuitor pentru Jeremie Frimpong
0
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Încă un atacant pentru Massimiliano Allegri » Ofertat de Juventus și Nottingham Forest, a semnat însă cu Milan!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
Pai astia se duc la stadion sa faca scandal cred ca nu stiu la ce meci au fost !!!!
niște băieți cu probleme ce au găsit o cale, agățându-se de lucruri precum o echipă de fotbal (nici nu le place fotbalul, cum, de altfel, nici nu se comportă ca niște oameni cu credință, deși ei pozează în apărătorii ortodoxiei), în cazul de față echipa națională, ca sa poată să dea pumnul și să scuipe o înjurătură. cu cât dispar mai repede din viața echipei naționale, cu atât mai bine.
Pt noi, ceea ce vi s-a întâmplat vouă nu e interesant. Dacă vă băgau la doi metri sub pământ era altceva, altfel petreceau suporterii adevărați câteva zile.
Și tu ar trebui sa fi (nu sa fii) sancționat contravențional pentru siluirea limbii române. Plus pentru port ilegal de creier.
Tot prostalau, tot… mai esti si c0ate g0ale….
Bine că sunt pro români ăia de la ust care ne fac de râs peste tot și vom fi singura țară care vom juca cu tribunele goale ca în pandemie. Și nu e prima oară. Și mereu din cauza lor.
Te-ai simțit atins nationalistule? *** *** ***? ***, calomnie?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte bine le-au facut ragaliilor alea, Serbia e unul dintre cei mai mari dusmani ai Romaniei.
Mai bine pe tine comunist prost
Derbedeule, lasă vaicareala!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.