Alte știri din fotbal
Salvatore Cisotti » FCSB a scos aceeași carte câștigătoare cu Csikszereda, într-un meci în care zăpada a învins fotbalul. Cum arată lupta la play-off
32
Revoltă prin ninsoare: mutările tactice ale lui Gigi Becali, contestate în văzul lumii pe Arenă + „Yeti” de la „oficială”
0
6 momente care nu s-au văzut la TV în Farul - Craiova 4-1 » Surpriza de la final: „Cine e pe primul loc!"
0
Verdict după rușinea trăită de Craiova la Ovidiu: „Ei doi au avut un aport mare la această înfrângere”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini copleșitoare la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci după decesul celor 7 suporteri
0
Faza reclamată de Pep Guardiola în Tottenham - Manchester City: „Dacă ar face un fundaș asta...”
0
Cristi Chivu, o nouă conferință încântătoare: „Joi seara am adormit și fiica mea m-a trezit. M-am speriat, am crezut că...”
0
„Marele sprint a început” » Italienii s-au convins: notele pentru Cristi Chivu, după Cremonese - Inter 0-2
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
De acord 100 % !!!!
cand era folosit cocis, rahatul asta de sanmartean mai mult nu juca. era rezerva sau accidentat, daca habar nu ai despre cariera aluia, mai bine taci. pe de alta parte, da, cocis este o nulitate, asta stie toata lumea.
cam asta e adevarul. sunt de acord.
acest consumator de spirtoase este luat destul de des in seama. oricum spune mai mult baliverne.
.........zice ciob de oala sparta.......
Latai-l pe Cocis in pace. El saracul nu are nici o vina, Pitzurca e nulitatea care la bagat!
De Florescu ce zici? :))
cand te gandesti ca Piti l-a preferat pe Cocis in locul lui Sanmartean ... Si unii inca ii i-au apararea...
Cocis e intr-adevar de departe cea mai mare panaramä care a fost convocata vreodata la nationala. O nulitate absoluta, nici in liga 5 nu l-as baga in teren.
Câtă dreptate are Lită ! Piturcă, a fost și este un foarte prost antrenor ! O să se vadă că n-o să facă nimic la arabi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.