Alte știri din fotbal
Decizia lui Andrei Nicolescu după accidentul celor de la Dinamo 2
0
Oțelul Galați - Dinamo, duel tare în etapa a 3-a » Echipele de start
0
Gigi Becali a dezvăluit ce „păcat” a făcut cu o zi înainte de rușinea de la Auda - FCSB: „M-a bătut Dumnezeu!”
3
Jucătorul Universității Craiova și-a anunțat plecarea: „Îmi iau la revedere de la echipa pe care o iubesc din tot sufletul meu” » Apoi a șters mesajul
0
Știri din fotbal internațional
Gianni Infantino pregătește CM 2030: „Va fi cel mai frumos Mondial, în țara unde mă simt ca acasă!”
0
Prima achiziție serioasă a lui Arsenal din această vară: 90 de milioane de euro pentru mijlocașul central
0
Campionul olimpic cu Spania, numit selecționer la națională după Mondial
0
Răsturnare de situație în „cazul Mykhailo Mudryk” » TAS i-a admis apelul, iar ucraineanul a primit drept de joc!
2
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
3
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Un vlogger american impresionat de România dezvăluie de ce riscăm să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
s-au gasit 2 baltuitori sa vorbeasca despre gica popescu, in locul lui horoba taceam din gura la cate pete negre are, si de prunea nici nu mai merita sa vorbim ceva, un caracter infect, nici acum nu inteleg cum l-a bagat titular cu suedia nea puiu, chiar daca aveam 5 ani la vremea aia, am vazut pe urma rezumate, vai de capul lui
m-am saturat pana peste de cap de placa cu `clanul becali`, orice nu merge bine in fotbal e din cauza alora, ii dau dreaq or fi facut ei rele dar asta e prea de tot, cand dinmao nu mergea bine e din cauza alora, cand steaua la fel, cand e nationala la fel, hai sa mai vedem si realitatea, ca are perfecta dreptate MOFLEA cand va spune ca fotbalul este oglinda societatii romanesti, hai sa nu mai gasim schuze penibile, ca la asta ne pricem cel mai bine, poate sa reecunoasstem ca atat putem momentant si sa terminam cu placa asta cu fratii si verii paunescu, becali si pl mea, deja sunteti penibili.N-am nimic cu cei care nu vad bine aceasta schimbare dar sa nu jigneasca gloriile noastre aiurea.
Vorbim de interesele clanului Becali si de incapacitatea lui Jica de a face ceva.
Just! Sunt puncte de vedere diferite,dar Gica Popescu face parte din generatia de aur .Cred ca vrea sa aduca ceva bun in footbalul romanesc.Avind in vedere si staful care il sprijina in frunte cu Hagi, nu vad de ce ar sta lucrurile chiar asa de rau.Vorbiti de interese? Hai sa fim seriosi, voi daca ati putea accede la asemenea functii n-ati avea propriile voastre interese? Sunt chestiuni de nuanta.Problema care se pune este rezolvarea problemelor footbalului nostru si dupa aia a propriilor interese. Nu stiu cine va face asa ceva in tara asta.
Puteau sa-l puna direct pe Jovani presedinte, sa nu mai lucreze cu interpusi!
Clar. O sa schimbe tusea cu junghiul. Nici Popescu, nici Hagi nu au ce cauta la FRF. Sigura diferenta dintre ei si Nas e ca ultimul stia mai bine limba romana.
Din pacate venirea lui G Popescu lasa impresia unei schimbari de parada, cunoscut fiind faptul ca fac parte din acelasi clan de interese (al impresarilor Becalii si acolitii). Desi a fost un fotbalist bun, acest fapt nu garanteaza si valoarea sa umana. E om al intereselor financiare, asa ca el, Sandu, Dragomir, si ceilalti din gasca lor tot o apa.....
Dreptate ai! Vad ca unii sunt disperati sa-l vada inlocuit pe M. Sandu indiferent cu cine, de parca nu le ajung schimbarile de acest fel din politica. Nu-mi mai inspira incredere Popescu de multa vreme.
cine e acest burtos mafiot ? il vrea pe sandu ? duca se impreuna langa gigi sa faca echipa de soc
asa sunt romanii cum vine cineva care vrea sa schimbe lucrurile apar tot felul de chibiti care-si dau cu parerea... l-am auzit pe horoba si mai devreme pe porumboiu..ei nu vor schimbare ii vor tot pe ai lor pana nu scapam de comunistii astia n-o sa fie bine pentru fotbalul nostru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.