Alte știri din fotbal
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Miron spune ce a vrut la gafa inexplicabilă din Craiova - Botoșani
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Inevitabilul Mbappe a adus victoria uriașă cu Villarreal
0
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
ungurii ca de obicei tari in gura si prosti in practica la fotbal si razboaie
si eu care credeam ca sunt invincibili....bine ca ne-ai zis =))))))
Dzudszak si Szalai sunt cei mai periculosi jucatori ai ungurilor. Dar continui sa cred ca Ungaria e o echipa de batut.
anyaddal kezdjuk
un meci inte o echipa mediocra si una slabut spre mediocra...
sa luam toate unguroaicele in penis!
Hmmmm...cum adica "cu voi"...Aaaa, scuze, am uitat ca nu toti etnicii maghiari din Romania tin cu nationala tarii care le da o paine...de bine, de rau! Oare hispanicii din US cu cine tin cand joaca Mexico cu USA???
o sa fie pericolul nr 1 pentru noi,dar sper sa ne descurcam si sa le dam o lectie
Vis-a-vis de ce am zis cu precedentele cred ca trebuie studiat putin si regulamentul. CM 2014 e competitie organizata de FIFA, se aplica regulile lor si deciziile lor, cu propria comisie de disciplina. UEFA e alt for, e afiliat la FIFA dar are autonomie.
De ce nu comentezi in punga si te ascultam mai tarziu ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.