Alte știri din fotbal
Ioan Andone i-a mitraliat pe toți de la Rapid: „Ba știți, mă! Lumea vă vede! E haos acolo”
0
„Sunt sfâșiat” » Răzvan Lucescu, despre ultimele zile ale lui Mircea Lucescu: „Și tatăl meu a simțit asta, a știut”
0
Explicația unui derby dezechilibrat » Cum i-a stins Kopic lumina lui Gâlcă în Dinamo - Rapid
5
Comisia de Disciplină și-a recunoscut greșeala » Schimbare în play-out: s-a mărit suspendarea
0
Știri din fotbal internațional
Rămâne Răzvan la PAOK? » Presa din Grecia îi cere patronului Savvidis „să iasă în față”
0
Stă pe un butoi de pulbere! Italia riscă să piardă Euro 2032 și să fie EXCLUSĂ din competițiile UEFA
0
Lista de achiziții a lui Manchester United este deschisă de-o vedetă a lui Real Madrid!
0
Steven Gerrard, ținta principală pentru banca tehnică a fostei campioane a Angliei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Cu mașina la mare: cele mai frumoase destinații din Grecia, Bulgaria și ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
Sunt realist. Am vazut super vedetele, marii jucatori de la nationala. Am deschis ochii bine cand a inceput mizeria asta cu "demisia". Cine putea veni cu adevarat? Nimeni care sa-l depaseasca pe 666. Ce vrei sa spui cu te multumesti cu putin? Ca am facut 7 puncte in 3 meciuri? Nu mi se pare putin. Si cine a inceput toata chestia asta cu "jucam un fotbal urat" "nu-l mai vrem pe pitz", "stam cu cowroo in poarta" ? Milogul asta de burleanu a incercat sa castige simpatia fanilor cu prostia asta. Si s-a cam c***t pe el. Daca vroia, il oprea pe Piturca pentru urmatoarele 2 meciuri asa avea timp sa caute selectioner.
Bre...fii fericit. Piti acum castiga o groaza de bani. E mai bine pentru el. Nu vrei binele lui? Eu asa am inteles din postarile tale.
Stoichita +Smantanica !
Asta ar fi o problema, da :)). Saracul Tase....ii trebuie unul de niveul lui sa inteleaga si el ceva...
Face o sedinta cu Tanase si Lato, le baga vreo doua chestii cu early ball si cu tranzitia negativa si s-a dus naibii toata sandramaua.
Tu n-ai inteles nimic......nu Piturca e marioneta celui numit de tine.......ci viceversa....daca nu ma crezi,analizeaza relatia lor de-a lungul timpului....
da ma,de aia a plecat Piturca,ca nu l-am vrut noi..a plecat la bani,nu-l mai victimiza ca-i vai de capul lui...dar na,cand esti obisnuit cu putin,te multumesti cu putin..
De ce nu il gratiaza pe becali si sa puna puscariasul la Nationala ca antrenor, ca doar am avut un penal de marioneta de'al lor (piturca). Sa se puna cartile pe fata. Ce tot se freaca menta pe la spate?!?
Vezi ca in curand o sa-ti apara si "Nemessisul"......:D Cel albastru stii tu....... Cat despre Ilie am zis ca vorbeste corect,nu bine.,......:D
:))))) Asta pentru suporterii "demisia!" :))) Iordanescu :))))) Da lasa ca l-am dat pe Piturca jos..asta e important. Doare-n c*r de nationala si cine poate veni...las, sa plece Piturca. Sper ca sunteti fericiti acum :)))) si o sa fiti si mai fericiti cand o sa ne facem de cacao la turneul final.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.