Alte știri din fotbal
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
2
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Daca le-a fost interzis consumul de alcool nu depinde de cat au baut, au incalcat regulamentul ceea ce este o abatere disciplinara.
E cat se poate de oficial: http://www.frf.ro/masculin/romania-u21/patru-jucatori-de-la-lotul-under-21-au-comis-abateri-grave-de-la-regulamentul-de-ordine-interioara-id21673.html
Depinde si cat au baut . In avion sigur nu te servesc aia pana te îmbeți. Au baut 100 de whisky si astia gata sar pe ei .
In care va bagati voi fcsb-istii nasul tot timpul :))
ar fi interesant de stiut ce inseamna ''au baut alcool '' ! s-au imbatat praf , au avut vodka la pachet, sau au comandat cate o bere sau un vin stewardesei .... ! ca e o diferenta :)
***. aia de la federatie. Au baut alcool in avion. nu pe teren. nu in seara de dinaintea meciului. dinamovisti sau martieni, nu au facut nimic grav vis-a-vis de fotbal. Niste neaveniti in fotbal, care vor sa se impuna prin acte de forta in fata unor copii. Si cand o dau ei in bara, isi dau prime de necalificare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lumea este plina de cocalari !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ei... se pregateau saracii si ei de Liga Campionilor... tz tz tzz...
A inceput linsajul! "Felicitari", romania! DINAMO, PATRIA NOASTRA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.