FOTBAL » NATIONALA » ROMÂNIA - UNGARIA, 11 OCTOMBRIE, DE LA ORA 19:00, ÎN DIRECT PE TVR 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO.
Alte știri din fotbal
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
La câteva ore după FCSB - Fenerbahce, Mihai Stoica vine cu vești groaznice: „Va suferi o intervenţie chirurgicală!”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Unul decedat.
Mai toate echipele clujene din acea perioada au origini maghiare. Inceputurile fotbalului romanesc in general au o puternica imfluenta maghiara. Asa au fost timpurile, astae istoria si nu are nimeni cum sa le schimbe.
Suntem tari, oricum! Dacă-l facem pe Miriță să cânte noul imn al Naționalei ca vocalist, nu-i mai dăm drumul din țară! :))
În lipsa unui Vlad Țepeș / Cuza / Antonescu / ...
Bun,cred ca peste tot politicienii mai fac ceva si pentru ei.Dar o fac cu masura..in rest,isi fac treaba pentru care au fost votati.
Asa am fost crescut sa traiesc din munca si nu din furtceea ce la tine clar nu este cazul.
DECLARATIA ASTA INTARESTE AFIRMATILE DE ORIGINEA LUI CFR CLUJ !!!!!!
si eu imi cer scuze ... nu esti fraier , asa te-ai nascut ...
În schimb ... evaziunea fiscală merge de duduie , vorba ynfectului Tăriceanu . Zi-mi tu un politician care nu-i corupt ...dacă poți .
felina-i bine?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.