Alte știri din fotbal
U Cluj va disputa 3 meciuri amicale în cantonamentul din Turcia
0
Cristi Borcea, analiză la rece pentru Dinamo: „Aceste două echipe sunt favorite la titlu!”
0
Fostul jucător de la FCSB n-a prins echipa „Faimoșilor” » Se va duela cu Tamaș la Survivor
1
Transferat în vară, a anunțat conducerea că nu se mai întoarce în România
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Liverpool! Arne Slot a anunțat cât lipsește Isak
0
La 19 ani de la startul proiectului, au început să monteze acoperișul stadionului! Imagini de pe un șantier plin de controverse
0
Transfer de la Dan Șucu la Juventus » Prima achiziție în 2026 vine de la Genoa și va fi prezentată după Crăciun
0
Poveste cutremurătoare » Unul dintre protagoniștii de la Cupa Africii pe Națiuni și-a pierdut vederea la un ochi, din cauza unei infecții
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Rusia dezvoltă o armă împotriva sateliților Starlink ai lui Elon Musk. ...
Libertatea
marica si contra nu au ce cauta in primul 11...ogararu si marius niculae ar fi fost mai bine...
de bine,de rau,steaua si dinamo au avut mereu grosul la nationala.amintitiva de vremea cand piti era le tineret si incepea jocul cu 9 dinamovisti ,deci? nu poate fi acuzat ca face favoritisme.dar de la rapid pe cine sa ia ,pe rada,pe zota? pe cine?au lot de divizia C si vor la nationala .pe ce baza?
ogararu in locul lui contra,radoi in locul lui tamas si dica in locul lui niculaie
crek Berbatov trebuia convocat :P
vreau sa se omologheze scorul de 1-0 pt rapid,sa se mai bucure si ei putin cat mai sunt in A.rusinea romaniei.stiti dece a facut ceausescu podul grand? sa separe bucurestiul de prosti.
D c nu e Lobont in poarta? Asistam oare la o incercare de demoralizare a jucatorilor de la Rapid, CFR si Dinamo? Bravo Piti,esti artist.
Ce sa faca oile la nationala? Afara cu dica nicolita si ogararu. Pizdi nu are caracte!
bai rapidistilor! va-ti luat covorase pt rugaciuni? mai lasati-l voi pe piti.urla frustrarea in voi ca ati fost ,sunteti si veti fi prostii romaniei,
SA FIE CLAR DISEARA O VOM LUA DIN NOU PE COAJA DE CE? TE INTREBI DE CE ?PT CA NU AVEM VALOARE!!!BAI NEA PITI SA FAC CEVA PE SISTEMUL TAU DE JOC DEFENSIV ,LA EURO NICI UN GOL NU MARCAM O SA FIE O MARE EXCURSIE PARTICIPAREA Romaniei !!!
daca putea juca lobont era titular nu rezerva. ia mai vedeti cine o sa fie rezerva de portar
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.