Alte știri din fotbal
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj”
0
Gică Popescu a răspuns după atacul dur al fanilor Farului: „Am adus în club peste 9,5 milioane de euro”
0
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Știri din fotbal internațional
Ce au remarcat italienii la Cristi Chivu: „E la fel ca marii antrenori europeni. Crește o nouă generație...”
0
Lotul Belgiei pentru Cupa Mondială: decizia în privința lui Romelu Lukaku
0
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Uite aici dovada ca esti bolnav. La un articol despre un baiat chiar interesant in peisajul fotbalistic din Romania, tu nu poti spune doua cuvinte de lauda pentru el, ci esti mancat de aceeasi obsesie pentru FCSB. Nu te cunosc, nu stiu cati ani ai, ce viata ai, dar ceva e putred acolo.
Credeam ca alea doua facultati sunt tot legate de sport, dar se pare ca nu. Bacul cu 9,96? Bravo lui. Asta inseamna educatie sanatoasa.
Singura mea intrebare: cum a absolvit 2 facultati la 23 ani? Le-a facut deodata? Daca da, cum?
Deci se poate sa imbini fotbalul cu educatia...
Felicitari elevului si studentului Dican, la fel si fotbalistului. Multa bafta. Totusi, nedumerirea mea este cum termina cineva doua facultati pana la varsta de 23 ani. In afara de cazul ca le-a inceput la 14 ani. Inca o data, bravo lui !
Felicitări părinților și tânărului pentru eforturile deosebite de a îmbina sportul de înaltă performanță cu școala. Caz rar mai ales în fotbal și în sportul de înaltă performanță.
După descriere eram sigur ca nea Mircea l-a convocat pe Tavi! :-)))
Atunci când normalitatea pentru mulți înseamnă anormalitate! Bravo pustiule, jos pălăria și multă baftă în tot ceea ce îți propui!
Prietena lui Udrea și ăla invitat ca specialist la prima sport zicea ca e mai bine să știi cine e fundaș dreapta la Bayern decât să ai o facultate.
Bravo lui. Faptul ca îi place scoala poate fi un indiciu dar nu o certitudine. Să vedem cu ce nota absolvă prima convocare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.