Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă primește întăriri » Revine la Rapid după 5 luni de coșmar: „O să joace 100%”
1
Mircea Lucescu începe pregătirea meciului cu Turcia! Ce va face selecționerul României săptămâna viitoare
1
Mihai Stoica, vești înaintea plecării în cantonament: „S-a antrenat 5 zile cu noi, am zis să vină să-și vadă colegii”
0
Mihai Stoica, la capătul răbdării cu jucătorul de la FCSB: „E pe cont propriu, să fie sănătos! S-a anturat cu cine nu trebuia”
1
Știri din fotbal internațional
Joan Garcia, îngerul păzitor al Barcelonei la primul succes din 2026 » Cum arată situația la vârf în La Liga
0
Scandal și repriză fără sfârșit în Atalanta - Roma, după o decizie incredibilă: „CIRC!”
0
A fost ultimul meci înainte să semneze cu Chelsea? Remiză pe terenul lui Nice
0
Juventus și-a complicat situația cu o nouă greșeală și diferența până la lider crește
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
O cameră video cu inteligență artificială a înregistrat peste 1.000 de ...
Adevărul
Andrea Bocelli a orbit definitiv în urma unei lovituri pe terenul de ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro și soția lui au ajuns în New York: vor fi deținuți în ...
Libertatea
da Torje nu mai juca cine stie ce, dar multe victorii i se datoreaza lui, facea ce facea si tot dadea o pasa sau chiar marca...cate pase decisive sau goluri are Banel la nationala ? macar in lot trebuia pastrat pt incurajare si pt ca e de viitor ... reconstructie cu Banel si Rat ???
mai bine ar renunta la el
Cam asa este ! Numai ca Banel Nicolita,intotdeauna a fost util,sdi -nmu uita- poate juca si fundas . Vom revedea multi jucatori ce joacxa in romania,ma intreb daca si pe sanmartean,care oricum a iesit in fata lui tanase. Dar cu piturca nu se stie . Va ficeva : tatarusanu,Matel,Gardoss.chiriches,Rat,Bourceanu,Pintilii,,Chipciu (sau A Popa),Maxim ,Tanase (Sanmartean, si Marica. Vor mai aparea probabil Gaman (odorul lui Piti),Latovlevici,Grigore (Dinamo),C Lazar si 1-2 mai tineri,poate Stanciu,poateRotariu. Piturca este conservator,asta toti o stim.
Torje oricum era de mult in plus la nationala si nu juca nimic.Iar Nicolita nu prea are ce cauta aici.Piturca ramane unul din cei mai caposi si papagali selectioneri ai Romaniei.Asteptam momentul cand vom scapa definitic de el.
pentru ce fac oamenii deplasarea,sa arate europei un lot de ratatzi?...
Intimplator, toti fosti dinamovisti...Bataia de joc continua, cu barbugiul sef in rolul principal...
Bomboana de pe coliva e Banel, care niciodat nu am stiut de ce e chemat la nationala ! O cara bagajele lui Piturca, le-o pune in pahare noaptea cand fac astia un poker .....?! Lui Piturca ii placa elementele astea docile care nu il contrazic, fara personalitate, care spun mereu : "....eu joc unde ma pune antrenorul..." !!!
Oare e o simpla coincidenta cu toti dinamovistii exceptandu-l pe tradatorul marica au fost lasati acasa?Cat va mai continua aceasta bataie de joc cu piturca selectioner,burleanule trezeste-te ca de aia a fost ales,sa faci ceva nu sa continue mafia din fotbal!
In locul d-lui Piturca as incerca sa evoluez doar cu tineri atat din Romania cat si din "exil".
Fratilor cat de rau am ajuns. Nu mai avem nici un jucator important afara. Doar 2 rezerve in Anglia, ce mai evolueaza la cluburi cat de cat cu pretentii. Suntem slabi de tot. Sperati degeaba la calificari in urmatorul deceniu !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.