Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Suntem in 2020 iar comentariile de mai sus (vizavi de Mirel Radoi) arata ca suntem înconjurați de "rautaciosi","cîrcotași"etc. Lăsați oameni sa joace și mergeți la stadion ca suporteri ....terminati cu barfa! Felicitări Mirel Radoi pt ceea ce ai reușit pana acum și succes pt tot ce o sa faci de acum in colo. ...la fel si pt Adrian Mutu ...mult mai aspru criticat in trecut, iar astăzi arată ca este demn de tot respectul. ;)
RADOI DACA NU-L LUA BOSU SUB ARIPA LUI ERA 0000000000000 MA
de ce nu vorbeste piturca despre toate transfrurile facute de el la steaua?florentin dumitru,pompiliu stoica,nanu,mitrita jucatori de 1,50 metri pe care nimeni nu-i mai vroia si care decat iau dat lui spaga din contracte sa ajunga sa joace la steaua!alea tot descoperiri au fost? sistemul mafiot de la steaua(si de l dinamo,rapid ,etc)nu va disparea usor,pentru ca pestele de la cap se impute!
Cine era PITURCA pana sa ajunga la STEAUA?
Ce de cunoscatori de fotbal aici...auzi..cica Mirel Radoi e de divizia C..nu face nimic la nationala....bine ca face Cocis la nationala multe...si bine ca e Lovin de divizia A si echipa nationala(ca tot il propunea Mitica Dragomir)...mai cascati ochii dincolo de pasiune si priviti cu mintea, nu cu inima inainte sa faceti un comentariu
da Piti cine era cand a venit la nationala? un antrenor de divizia B,diferenta e ca Radaoi a ajuns lider al unei echipe de CL si Piti tot un antrenor de divizia B a ramas!
cine era radoi... prostu' de piti.cine era danciulescu cand l-ai dat de la steaua la dinamo?! antrenoru' lu' peste ce esti! ... si cu orgoliile tale iar ne duci la rapa pentru mondial.
pei si acum ce e ma radoi asta????tot un jucator de divizia B. eu nu l-am vazut o data sa faca si el o faza spectaculoasa la steaua....sa nu mai zicem de nationala ca nici nu se vede pe teren.la steaua sunt alti jucatori mult mai valorosi decat radoi care ar merita mai multa atentie decat i se da acestui jucator de civizia B
stati asa..ca iar incepe jiji..."cine era ma asta cand lam adus eu..." asa zicea si cu Goian..asa zice cu toti de parca el ia facut pe toti din tzarana (omu asta se crede ... ) Va spun eu cine era radoi..era un jucator care vroia sa joace mingea...usor usor becalii ia adus si patima banilor.....nu stiu ce sa spun despre radoi...doar..succes tata...in razboiul cu jiji...
Corect.chiar ERA jucator de divizia B.acum nici de divizia C nu mai e bun
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.