Alte știri din fotbal
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Campionii de la Craiova, la fel ca marile vedete internaționale după câștigarea titlului
0
Corvinul Hunedoara va juca în Superligă la 200 de kilometri de casă!
0
Premieră la Hermannstadt - FCSB: primul jucător născut în 2010 a jucat în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, ședință de urgență cu jucătorii în toiul nopții » Ce l-a înfuriat pe tehnicianul spaniol
0
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Echipamentul pentru sezonul 2026/2027, inspirat dintr-un model istoric
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Daca pleaca trebuie sa ia ceva banuti de la FRF. Multisori. Dar sa nu credeti ca sunt toti ai lui. Stiti voi unde se duce o buna parte. Ramane tot la federatie, ma rog nu chiar, dar cam tot aia e.
da mama cu zaru-n mine si ma scapa de rusine!
Nu pleci? Atunci macar de o boala ceva suferi? Grava, vreau sa spun. Daca nici aici nu tragem sperante ar mai fi puscaria. Alege si tu ce iti convine mai mult. Noua ne e totuna. Pa!
Eee! Acum se vede clar. Pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti! Bine bai tata. Stai !!! Ca oricum nu prea ma mai intereseaza ce sport practica echipa antrenata de tine. Prefer sa ma uit la fotbal!
1st of April: The Fools Day, ce se potriveste mai bine cu Piturca si nationala?
Ce bine ar fi daca echipa nationala ar avea in joc tupeul pe care il are Piti cand vorbeste cu jurnalisti.
Ce va asteptati de la un om de teapa lui Piturca? Pai nu tineti minte ce facea cand era la Steaua si intreg stadionul vuia de "Piti Piti lasa-ne!"? Ei bine acum are un contract beton, daca il dau afara trebuie sa plateasca sute de mii de euro, el e nesimtit si-l doare la banana ca lumea il injura si nu-l mai vrea. E tipul clasic de nesimtit. De vina sunt cei de la federatie, care i-au prelungit contractul "marelui" antrenor desi ne-am facut de c.cat in meciul cu Olanda.
CITA NESIMTIRE PE ACEST PERSONAJ !!!!!! DAI BANII SANDULE SI SA NU MAI AUZIM DE EL NICIODATA !!!!!!
mai piti mergi neica laSimnicul de Sussi munceste-ti pamantul poate esti mai bun pe tractor decat la futbol. cata nesimtire poti sa ai in tine sa castigi bani fara munca.
un nesimtit mai mare decat pitzi n-am vazut...daca nu pleci te vor linsa suporterii...satano;))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.