Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
salutare O! tatarusanu-bun matel-foarte bun chiriches-foarte bun goian-bun rat-asa si asa pintilii-foarte bun bourceanu-foarte bun maxim-bun stancu-slab torje-bun marica-foarte bun cam asa s-a vazut din tribune :))
In concluzie, in semn de pomenire pentru aceasta victorie istorica la scor de neprezentare cu tara vecina si prietena o sa caut in oras un restaurant unde sa consum un gulas cu trei feluri de carne si o sa inlocuiesc galustile cu mamaliga in semn de protest fata de actiunile ultrasilor care au vandalizat Bucurestiul. O sa comand o Babeasca neagra, ca nu-mi plac vinurile licoroase si in compensatie poate gasesc o feteasca unguroaica sa ne reconciliem indelung:))
Pai se pare ca Valvis ii scoate din rahat. Se mai vehiculeaza si Taher. Combinatia fatala. Rapidul masono-greco-iordanian! :))
Vorbeau ceva de un "socios" dar nu am citit articolul . Daca e asa inseamna ca o veti lua din liga a cincea . Acolo nu va costa multi bani sa cumparati actiuni !
Nu m-ar mira sa o bage in "atze" tocmai cu turcii !! Nu cred ca exista presiune pe Terim . Nu cred ca si-a luat obligatia sa ii califice pentru ca a preluat echipa tirziu asa ca si un egal ii convine . Probabil ca sarcina lui e sa ii duca pe turci la europene !
un fleac, i-am ciuruit!:) acum intelegeti de ce eram suparat la meciul din tur ? jalemare stie ca am vazut meciul impreuna, am spus si atunci ca ungaria era de batut ca sunt mult sub noi,insa cand il tii pe chipciu si maxim rezerve si joci cu stancu...ma rog, eu zic ca doar din cauza lui piturca nu avem 6 puncte cu ungaria, atunci a gresti echipa complet, acum a gresit-o partial, altfel ii bateam si mai rau. Piturca are niste decizii stranii, in afara de faptul ca-si ia comisioane! oricum e mai bun decat rajvan lucemuce dar tot nu e ce trebuie! sa dea Domnul sa ne califice si ii iert toate pacatele, la baraj oricum va fi greu, nu ctz cine e antrenor avem sanse mici, dar sa fim acolo, sper!
lasa ca avem doi ospatari de mare valoare acum. daca nu-i scoate cineva din rahat peste o saptamana suntem in urne la liga a cincea :))
Tanase ramane un dodel ceva mai musculos, insa in sezonul acesta este in forma si trebuie profitat de asta. Stancu tine sa intre in analele nationalei cu cele mai mari ratari, sa speram ca macar cu turcii lui o sa pateasca ceva si o sa marcheze, eventual sa i se spuna ca-i amical cu Slovacia:))
Ba eu le-am spus la rapidisti ca o sa il regret pe Copos care A facut si rau dar si mult bine . Trebia lasat sa se ocupe de INSOLVENTA si sa scoata clubul din perioada asta critica . Sunt sigur ca reusea dar Corsicanu parea sigur ca odata cu renuntarea lui la club !! Rapidul o va duce mult mai bine !! Eu nu ii vad bine deloc .
Fiecare natie are decerebratii ei, blocati in istorie se gasesc peste tot, unii cu comemorarile, altii cu prezentul si viitorul..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.