Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
cat despre adrian ilie, un jucator serios,extraordinar, daca nu ma inseala memoria ultima glezna fina a romaniei
una e una si alta e alta, george best/ gascoine au fost fotbalisti mari iar in viata privata niste dezastre, cand vorbesti despre fotbalistul best te inclini dar cand privesti si cealalta parte a medaliei.....sunt 2 lucruri diferite, de exemplu nastase un mare jucator de tenis dar ca om un caracter infect ;)
Tu chiar crezi ca Hagi, dupa ce a fost umilit de cioban, s-ar fi injosit sa mearga la el sa se milogeasca sa-i dea meciul? Pai ciobanul a bagat rezervele si le-a zis sa o lase mai moale, asta a fost tot. Oricum, asta nu scuza cu nimic infectia de meci ce a fost atunci. Iar pe voi, desi nu am vazut meciul, tind sa cred ca v-a batut pe bune, oricum nu e prea complicat la cum joaca Dinamo, no offence.
Cat am putut sa ma oftic la meciul cu Croatia...
doar 15 ani. peste alti 15, vor fi 30, evident...
Stii cum e Hagi stelist, exact cum e Lupu dinamovist ! :)) Poate nu ai remarcat, sa fim seriosi (vorba ta ), :)) eu nu am fost de acord cu iesirile respectivilor ! :))
:)))) da, m-a cam luat valul:)) gowever, ce am trait atunci nu cred ca o sa mai traiesc. nu vad cum am putea sa mai ajungem la acel nivel...
Chiar era comic , imi zicea, umblu mereu cu vata in urechi ,sa nu ma prinda ...curentul cu atatea "gauri" in casa ! :))))
La Hagi s-a trecut de fiecare data peste multe. Oamenii care l-au injurat,l-au injurat tocmai pentru ca Hagi a dezamagit foarte tare prin ceea ce a facut in acest final de sezon.Daca era alt cioban ca Gigi Becali sau alt mafiot ca Borcea patron la Viitoru si facea magariile din ultimele etape iti zic ca nu il injura nimeni.Pentru ca era de asteptat.Dar de la Hagi?
Contzarane hai sa fim seriosi. omul Hagi mai are multe pacate de facut pana sa trecem peste fotbalistul Hagi si astfel sa il facem cum ne vine la gura. si pana la urma ce mari distrugeri a facut omul Hagi incat sa merite acest tratament? ca este apropiat al Stelei? hai sa fim seriosi. asta nu e motiv sa il faci cu ou si cu otet. omul e Stelist! deci nu vad care e problema. dar trebuie sa tinem cont ca Hagi este un simbol al Romaniei. Hagi, Nadia, Nastase. 3 simboluri care nu trebuiesc atinse.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.