Alte știri din fotbal
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
Știri din fotbal internațional
Nou record la Cupa Mondială! L-a depășit pe Walter Zenga
0
Dejan Lovren e consternat după eliminarea Croației: „Inadmisibil! Trei oameni de 1,90”
0
A atins sau nu mingea la golul anulat Croației?! Matanovic dă cărțile pe față: „Sincer...”
0
Nervi la austrieci! David Alaba s-a luat de un coechipier: „Tot ce am avut în minte”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
1. trebuie sa te lasi de bautura ___ 2. trebuie sa fii coerent astfel incat orice comentariu al tau, sa fie, cat de cat credibil,,,))
''Cantonamentul e inchisoare mai nou?'' __ Nu e inchisoare, ci locul de munca in care trebuie sa-ti respecti atributiile,,, insa e adevarat ca nu se compara cu, culesul de capsuni,,,))) esti meserias in mediul rural din Spania, se vede! Spor la cules,,,))
De ce i-a luat mirificului rapidist 4 PATRU zile sa raporteze incidentul? Daca era regula asta cu 4 minute, de ce a mintit ca au fost 40? Parca altfel suna 40 decat 4, nu crezi? Tu nu vezi ca minunatii antrenori au vrut sa creeze o diversiune, sa nu se discute despre meci, bagand cancanul asta la inaintare? A gresit copilul, 4 minute sunt sfarsitul pamantului, f bine. Dar de ce a jucat atunci?
toata lumea e calificata sa antreneze copii, toti amatorii care nu facut macar un curs de psihologia copilului! Sunt sigur ca si aia de la academii de prestigiu (Ajax, Barcelona, PSV) angajeaza antrenori de pe strada. Ne miram ca generatiile tinere sunt praf, dar cand sunt formati de profesionisti ca Stelea, Sandoi, Constantinovici, parca ii dau dreptate lui Chivu care a deranjat prin declaratia aia (ca a invatat sa loveasca corect mingea abia cand a ajuns la Ajax)
Vulturi pitici,,, de ce mereu trebuie sa o dati in manelisme si sa va chinuiti sa va faceti dusmani? Voi nu sunteti si n-o sa fiti niciodata Steaua. N-aveti cum,,, Daca Iancu a incalcat regulile, atunci e un rahat cu ochi, daca se dovedeste ca e invers, atunci resposabilii sunt rahati cu ochi! E atat de simplu incat nici nu trebuie sa continuam discutia,,,))
...dormit Nationalele de tineret si juniori au ajuns de rasul Europei din cauza antrenorilor, nu a jucatorilor. Jucatorii sunt la fel ca inainte, unii dintre ei destul de talentati. Dar functiile de antrenor s-au dat la misto, intre pile si prieteni. Toti batutii in cap au ajuns peste noapte importanti si ne facem de ras de fiecare data cand avem meciuri la tineret si la juniori. Dati afara incompententii, cu Constantinovici in frunte! Astia nici la sortat cartofi nu sunt buni!
"Dar de ce domnul Iancu a doua zi dimineaţa, când trebuia să plecăm la aeroport, purta ochelari de soare? Cumva pentru că avea o faţă de parcă nu ar fi dormit toată noaptea?" Ba, ar fi fost o idee sa ii verifici atunci fata. Sa vezi daca parca a dormit sau daca parca n-a dormit. Nu sa iti pui acum intrebari existentiale de bou nebagat in seama. Constantinovici asta pare genul de om prost. Nu stiu de unde a aparut, pe unde a jucat si ce a facut pana acum, dar prostalau sigur e. E suficient sa deschida gura cateva secunde si pute a prostie.. Unde dreq s-a mai auzit sa dai afara un jucator pentru ca poarta ochelari si ai presupus tu, Constantinoviciu baltii, ca arata de parca n-a
bah inteligentule, daca pt tine e sfarsitul pamantului (sau o incursiune in padurea neagra, plina de primejdii) o iesire in fata hotelului de 4 minute, du-te si te spanzura. Cantonamentul e inchisoare mai nou? Era putreda rau, mi se parea bizar faptul ca i-a luat mirificului asta 4 zile sa raporteze incidentul. Acum e clar, au vrut sa distraga atentia de la infrangerea cu Muntenegru, bagand in fata un cancan. Au exagerat si mintit ca niste porci domnii antrenori de tineret, care au studii de specialitate in domeniu, si-au facut ucenicia pe la academiile lui Ajax si Barcelona inainte
Constantinovici esti exclus din cadrul echipei nationale pana cand inveti sa minti !!! Aici este loc doar pentru profesionisti (gen piturca,sandu,dragomir). PS: PARACIOASA MICA !!!!!
deci cum e? A lipsit 40 minute? Hai bah sa fim seriosi, 4 minute nu e sfarsitul lumii, chiar daca era vorba de o gagica! Cantonamentul e manastire sau puscarie mai nou, de nu poti nici sa cobori pana jos? De tot ra-hatul reactia antrenorilor, pute rau. Si l-au mai si facut de 100.000 euro pe manzul asta. Merita mustrat, dar e diferenta enorma in a fugi din cantonament si a cobori 4 minute
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.