Alte știri din fotbal
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Dobre explică gestul obscen din Petrolul - Rapid: „Mi-a plăcut enorm”
4
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
0
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
E foarte ciudat modul in care s-au stabilit grupele. Irlanda si Scotia sunt in grupa cu Gibraltar si Faroe si s-au calificat deja cu 2 victorii categorice. Polonia e in grupa cu Georgia, Estonia si Liechtenstein, iar Italia cu Moldova, Islanda si Armenia. In schimb noi am prins Danemarca si Cehia, in alta grupa sunt Suedia, Ucraina si Grecia (plus Letonia), iar in alta Portugalia, Turcia, Slovenia si Irlanda de Nord. O aiureala totala.
M-as bucura sa citesc detaliile sportive in locul marketingului de proasta calitate. Subscriu lui Kilimanjaro ( lasati-ne cu Hagi jr. , Patrick Petre si alte odrasle remarcate prin numele parintilor . Ca statistica numele tarii - Romania - apare de 8 ori , iar numele Hagi apare (sub o forma sau alta) de 12 ori. Ca atare v-as ruga sa nu ne mai intoxicati cu stiri de marketing intr-un ziar de sport!
am vazut prima repriza, fiul Regelui este cel mai slab de la mijloc in sus. nu se prea intalneste cu "purceaua". oaida si mihalcea sunt excelenti.
Asa vorbiti de hagi jr de parca ar fi ceva de capul lui, Deocamdata e zero. nici macar numele nu-l scoate in lume. Hagi sn e afot un jucator de mediu si atat. E „g„eniu” si ”rege” doar la blaturi si aranjamente. Cand se va scrie o carte adevarat despre fotbalul romanesc, o mare rusine se va abate asupra ”legendei„ hagi.
Aha deci in cel mai bun caz terminam pe 3
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.