Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
După 43 de ani! Aston Villa a câștigat Europa League, după ce a spulberat-o pe Freiburg
1
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Șoc înainte de Campionatul Mondial » Au anulat cantonamentul din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Da-i pace, probabil lui ii placea cand cobora Mimi din loja sa il ia la palme, de sare peste episoade de genu.
Lasa-l pe Răducanu, ala macar nu era prea destept, profil perfect de fcsbist, insa ce ne facem cu mm care a batut un spectator plătitor de bilet!? Macar Ganea a luat de gat un talhar de arbitru satul sa tot fie furat .... Urat gest, insa nici pe departe precum cel al lu' mm.
Atata timp cat publicati dejectiile unui betivan vazut de voi mare fotbalist va meritati cu prisosinta critica din partea cititorilor.
Din pacate, daca se injura Burleanu, promovam si astfel de personaje grobiene care nu numai ca au batut arbitri pe teren, dar asta si-a altoit nevasta si copilul parca. In afara de injuraturi ce poate sa stie un astfel de subiect nefericit! Jenant!
Ia uite cine vorbeste...ati uitat ca era unu care juca la Fcsb mai acu cativa ani si care ar fi vrut daca i s-ar fi oferit sa stea intr-un bloc notes...vai mama voastra, cam atat va duce capu!!!
Care-i marele atacant? Cred că e incompletă știrea.
E mult mai prost ca Burleanu
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu am prins timpuri memorabile . Ne primeau aia in Covsna cu paine si sare ! Imnul . Trei culori . Eu mi-am trait traiul mi-am mincat malaiul . Altii la rind . FCSB - SPORTING = 1 - 5 . Imi e mila de voi astia mici . PA !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.