Comentarii (143)

Silviu Dobrea  •  22 Noiembrie 2019, 19:36

Presa din România este de *** domnilor. Ca asculta și intervievează astfel de specimene care au ajuns vedete doar cu fundul și gura și acum au tupeul sa facă comentarii la adresa unui om care și-a sacrificat copilăria și tinerețea pt a face cinste tarii noastre. Rușine celor din presa... Cat despre *** asta...!!!! Chiar ar fi greșit sa ii spun sa ii fie rușine.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Marcel Mesca  •  22 Noiembrie 2019, 19:15

Rau a ajuns fotbalul in Romania !! Sta la mana unei femei cu un moral dubios !!!

loko1  •  22 Noiembrie 2019, 18:32
Postat de Catalin Mihailpit pe 22 Noiembrie 2019, 15:55

Dar dumneai ce peformante a facut in sport ca sa-l critice pe Hagi? Daca nu are, sa taca din gura!

Cum nu știi ? E cea mai tare femeie impresar ,de futbaliști,care folosește absolut toate mijloacele,inclusiv pumnul pentrua a triumfa.

Nick Rasu  •  22 Noiembrie 2019, 16:15

Cine *** e Daniel Ghita????? altceva nu gaseau sa faca....20 de milioane pt. CE????

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Maria Radu  •  22 Noiembrie 2019, 15:56

Eu vreau sa stiu cine este anamaria prodan, si cine este HAGI, apoi mai comentam .......cum isi permite ?

Catalin Mihailpit  •  22 Noiembrie 2019, 15:55

Dar dumneai ce peformante a facut in sport ca sa-l critice pe Hagi? Daca nu are, sa taca din gura!

Tosca Gelu  •  22 Noiembrie 2019, 15:35

Fata vine de la tara , Vrea sa faca profesoara, Da-i place mai mult la ,,,

Alex Iacobi  •  22 Noiembrie 2019, 15:30

O fata de cintareata de muzica populara care reprezintza baietii de la tara caci are vocabularul rural care creaza comunicarea nu are nici o legatura cu fotbalul cu exceptia faptului ca s-a maritat cu Rege. Restul este birfa de fata de la tara obraznica intr-un domeniu pe care i-l domina artificial prin existenta mare de tineri din mediul rural care practica sportul. A fost pe la scoala si vorbeste mai articulat decit marea masa de oameni de la sate. Asta este profilul panaramei care daca nu-l pacalea pe Rege nu era buna nici de spectatoare caci nu putea sa sara gardul la meciuri din lipsa de fonduri. In 1989 cind am plecat din tara nu era pe nicaieri iar Hagi deja cistigase Super Cupa Europei si califica impreuna cu ceilalti fotbalisti Romania la CM 1990. Halal de Rege ca-i permite sa vorbeasca in spatiul public.

offside  •  22 Noiembrie 2019, 14:53
Postat de Adrian Stoichicescu pe 22 Noiembrie 2019, 12:38

Este cu adevărat grosolan să îți exprimi opinia personală despre Gheorghe Hagi, când el creează ceva, în schimb restul își dau cu părerea despre el, ea ce a făcut sau știe să arate doar cu degetul. Normal că a făcut presiuni dar pe bună dreptate, nu cred că a fost doar orgoliu la mijloc cum se înțelege din declarația acestei doamne . . .

Care doamna? Ar fi buna de vanzatoare in piata Obor.

Radu-Victor Barcari  •  22 Noiembrie 2019, 14:53

Palmuitoarea isi da cu parerea despre cel care a creat fotbalisti incepand de la zero. Rusine!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 15