Comentarii (83)

alex_1973  •  24 Noiembrie 2019, 15:15

Asta este om de fotbal cum este si GIGi si Burleanu.Din cauza unor astfel de oameni campionatul de fotbal inyern este praf.Spoieste jucatori pt.bani si apoi cica sunt oameni de fotbal.Jalnic.

Marian Dumitrescu  •  24 Noiembrie 2019, 11:38

Iar este impins in fata catelusul de doamna palmier. In loc sa-si vada de treaba ei, iar se baga in seama, nu-si da seama ca asta este treaba de oameni maturi ? Apropo de oameni maturi : sa-l intrebati pe fi-su daca e ''buna '' ma-sa ,caci se pozeaza si se distribuie dezbracata mereu ! Ce surpriza ar fi sa dai de ea la vreun bordel ! Nu m-ar mira nimic la manelistii si fripturistii astia !

tristan  •  24 Noiembrie 2019, 06:31

Iarăși ne intoxicați cu maneliștii ăștia 2?

adi-das  •  23 Noiembrie 2019, 22:46

esti caraghioasa rau doamna "om de fotbal"

teniss  •  23 Noiembrie 2019, 20:44

se vede ca a iesit din grila PRO -TV.

rapidist57  •  23 Noiembrie 2019, 19:32

"Simfonel, dacă tot o dai cu cultura" OK! Ca ca, cu cu, cultura te macina, succesuri la cu cultura, domnu trafalet.

Andrei Ionescu  •  23 Noiembrie 2019, 13:36

"Eu sunt un om din fotbal, nu o femeie, nu fina". Asa ,si la ce echipa ai jucat daca zici ca esti din fotbal? Ai jucat fotbal de masa,de pat,de care fotbal ai jucat? Esti inteligenta si mare,mare smekera! Ti-s dragi argintii ,dar usor ii mai faci,de aceea faci keltuieli aiurea. Las' ca si Reghe arunca banii pe tine ca orice fraier.

Cristi Oprea  •  22 Noiembrie 2019, 23:02

După ce ca aproape I ai distrus cariera lui stanciu, acum te mai legi si de hagi. *** boschet

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jack_the_stripper  •  22 Noiembrie 2019, 17:14
Postat de rapidist57 pe 22 Noiembrie 2019, 13:22

Se vede ca NU intelegi diferenta dintre o insulta adresata cuiva si o intrebare retorica. Chestie de cultura, nu?

Simfonel, dacă tot o dai cu cultura, vezi că, pentru a fi întrebare retorică, trebuia să pui și tu semnul ăla... Știi tu, semnul întrebării. Dar tu ai pus virgulă, ceea ce schimbă treaba. Oricum, se vede ca NU înțelegi diferența ÎNTRE o persiflare a termenului folosit de tine (de-aia e pus acolo și smiley-ul :-D )și o insultă. În toate trei cazurile e chestie de cultură, nu? Așa că... fuga-napoi la trafalet!

jack_the_stripper  •  22 Noiembrie 2019, 17:12

Simfonel, dacă tot o dai cu cultura, vezi că, pentru a fi întrebare retorică, trebuia să pui și tu semnul ăla... Știi tu, semnul întrebării. Dar tu ai pus virgulă, ceea ce schimbă treaba. Oricum, se vede ca NU înțelegi diferența ÎNTRE o persiflare a termenului folosit de tine (de-aia e pus acolo și smiley-ul :-D )și o insultă. În toate trei cazurile e chestie de cultură, nu? Așa că... fuga-napoi la trafalet!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9