Alte știri din fotbal
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
0
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
0
FRF, regulament inedit la copii și juniori! Goluri validate doar din careu, portarul nu mai are voie să joace mingea cu mâna
0
Știri din fotbal internațional
Adio, bani! Ce sumă a ratat FCSB după dubla umilință cu FK Auda
0
Ciprian Marica nu s-a ferit de cuvinte, după rușinea FCSB-ului: „Debandadă! Băi, adresez două întrebări”
0
„Am ajuns de RÂSUL LUMII” » Gigi Becali, șocat de rușinea cu Auda, îl distruge pe Ștefan Târnovanu: „Tot el stă și se închină?! Să ne distrugi în halul ăsta...”
5
INIMAGINABIL, RUȘINOS! FCSB pierde cu 4-1 în Letonia și este eliminată de Auda din Conference League, după 7-3 la general
174
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
Fost agent CIA cere un răspuns ferm din partea NATO după incursiunile ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Diana Șoșoacă a ajuns la spital după un accident rutier în sectorul 6 din ...
Libertatea
Andone e praf, sta numai in spatele fundasilor, nu stie sa se bata pt minge, nu stie sa isi creeze spatii etc
Prea multe ,,maini moarte'' in teren plus un ,,cap de mort'' pe banca.Cu cine sa CASTIGI?
Pasionant meci...unii mai plictisiti decit altii !
:))
Florin Andone nu stiu cum reuseste tot timpul sa se scoata singur din joc.
Sper ca la baraj sa ajunga Danemarca in locul Muntenegrului ! Desi ne domina de 55 de min nu si-au creat multe ocazii !Singura bucurie e ca DAUM isi va depunde demisia de rusine !
Samertx dacă vrei să știi adevărul bucureștenii get bine get nu sunt prosti dar nici destepi Dar când vorbești cu pâslarii pe ceafa.nu poti spune mai nimic în fața pismasilor. Antiinflamator București..
chiriches iti sta inima de cate ori are mingea!
In spatele? Sigur nu sunt in fata..?
Pai asa e de 10 ani, daca antrenorii nu baga stelistii lui becali sa le creasca cota, toata presa le sare in cap.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.