Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfaturile primite de mama unui copil mic care are doar 14 grade în ...
Libertatea
3 idei dupa prima repriza 1. Ne plangem ca nu avem un jucator decisiv . Maxim e ala . Nationala trebuie construita in jurul lui . Nu inteleg absolut deloc de ce nu a fost convocat in nenumarate randuri + netitularizat cand a fost la nationala . 2. Stancu + Tosca cei mai slabi . Ca de obicei . Ca sa nu fie singuri li se alatura si Gaman al carui loc e in aparare ca fundas . 3. N-am vazut un atacant sa piarda atatea dueluri in preliminariile astea ca Andone .
N-ai mai auzit expresia metre? Nu eu am inventat-o:))
probabil ai memorie scurta, sau poate te referi la faptul ca am zis ca budescu nu trebuia sa mearga la euro, imi mentin parerea de atunci! era rezerva prin liga a doua chineza, si fusese accidentat luni bune. una e una si alta-i alta, oricum nationala e slaba si cu si fara ei.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
unde il vezi tu pe chipciu jucator nu stiu, ca ala nu face decat sa se bata si atat, cu basica nu le are deloc! pune-l ma in k1 in locul lu` morosanu,daca e asa bun! il alta ordine de idei, comentatorul "un gol anulat pentru off-side, pe buna dreptate"! care dreptate ma, era gol perfect valabil! ala nu a atins mingea!!! cam aceeasi faza ca aia in care maxim nu a fost suficient de inteligent sa o lase in poarta!
asa o fi, dar e singurul din toata gloata asta de verze care stie sa protejeze si sa tina de minge, sa dea o pasa filtranta sau sa dribleze. orocum si el e prea putin pt ceea ce ne-am dori. suntem slabi, asta e adevarul.
Pauza va fi un sfetnic bun:))
cu moti n-am emotii:)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu tin minte sa fi spus asta si cand aia 2 jucau la Astra :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.