Alte știri din fotbal
„Am avut ofertă de la o fostă campioană” » Bogdan Andone a luat cea mai importantă decizie
0
Marica l-a analizat pe jucătorul dorit cu insistență de Gigi Becali la FCSB: „Mult prea egoist”
0
Gustavo, fostul atacant de la Universitatea Craiova, a adus în Superligă un vârf crescut de AC Milan » Are propuneri și pentru olteni: „Mereu vorbesc cu ei”
0
Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Următorul meci al Franței de la Mondial ar urma să fie oprit forțat 30 de minute
0
Scene sângeroase în timpul Mondialului! Doi minori au ucis o persoană și au rănit alte 6 în plină stradă
0
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
0
Cifrele au ascuns, spațiile au decis » Cum a transformat Koeman punctele forte ale Suediei în mari slăbiciuni
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
Sa-ntelegem ca acum erai Pro Nea ionut. Apoi, mane, esti masochist !
Hai România! În altă ordine de idei, cică l-au vândut pe Costache la Cluj. Dacă este adevărat, voi fi cel mai mare dușman al lui Nogoiță, ever.
O sa vezi tu cat sunt de mare dupa ce intru cu Catalynn.
Din acest motiv ai atenție voluntară, metre. :))
Mane, ando89 e mare. Dumneata esti mic, n-avem cum convetui in mistouri, nu despre el.
nu esti departe ! Hai Romania !
Mane, is racit si bolnav la propriu :) Gasesc greu sa raspund la ironii in conditiile astea :) Is pe sistem de pace, n-am incotro :) Ideea e ca am jucat 2 bilete azi, peste 2,5 goluri si egal :) M-a dezamagit “cel mai mare” antrenor roman al mapamondului inchipuit ! Cat despre Cholo, nu iese din conditia de dinamovist, nici macar cu cravata atarnata de gat.
Eu am fost si pionier. M-au facut pionier in fata la Doftana, unde a "suferit" tovarasu'. Nu am apucat sa ajung si utecist ca l-au "rezolvat" pe tovarasu cand eram in clasa a VI-a.....
te salut, o sa ies si eu. Nu ma entuziasmez cu victoria asta dar felicit inca o data baietii, pe viitor vreau sa vad mai multi tineri. Toate cele bune!
N-ai fost șoim al patriei, din acest motiv ești răcit de mic, nu ai imunitatea necesară. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.