Alte știri din fotbal
Oțelul nu a ruginit încă! Dorinel Munteanu pierde pe terenul unde a devenit campion » Cum arată clasamentul în lupta pentru salvare
0
Daniel Pancu este convins că Mircea Lucescu nu se va lăsa de antrenorat: „O să vedeți”
0
Daniel Pancu are două dorințe, înaintea duelului de la Craiova: „Mi s-a povestit că au fost condiții de Real Madrid”
0
Antrenorul din Liga 2 și-a dat demisia după eșecul de sâmbătă: „Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit”
0
Știri din fotbal internațional
Rușine imensă: Guardiola a snopit-o pe Liverpool! Coșmar cu repetiție după 6 ani
1
Dezvăluire scandaloasă din vestiarul naționalei » Ce pretenții ar fi avut milionarii Italiei înaintea barajului din Bosnia!
3
Emoționant: omul care a dat semnalul trezirii pleacă din Premier League după 4 ani. „Îmi va fi tare dor”
0
Buget sporit de transferuri pentru Cristi Chivu! » „Inter poate da câteva lovituri importante în mercato”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Motorină premium mai ieftină decât cea standard la un mare lanț de ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Steagul Bucurestiilor ar trebui sa aobe in colțuri , alb rosu, rosu albastru, alb visiniu si alb negru . In mijloc doua rachete tomahawk indreptate insepre cele 4 zari pe o raza de la 20 km in jurul bucurestiilor .
Piti,iati-i pe Cocis,Rat,Tanase ,Stancu si ceilalti,cautati vreun lac sau un riu acolo in Slovenia si aruncativa in el.Imi este jena sa ma uit cum ne domina o echipa ca Slovenia.Asa umilinta nu am trait demult.Piti dute si omogenizeazati echipa prin Sudan,Caraibe sau Insulele capului Albastru,sa nu va mai vedem
Bai, aici joaca Romania, gata cu regionalismele, fotbal?.....
hold'em no limit
n am nimic cu nimeni, poate displac anumite chestii insa nu inseamna ca ii urasc :))
pana la urma nu mai pricep: Verii si-au bagat oamenii sa le faca reclama sau sa ii faca de rusine? :))
Daca il dai afara pe Piturca, care este vai de capul lui la nationala, si aduci un antrenor calumea de nationale, care sa faca selectie pe bune, eu zic ca avem sansa sa nu ne facem de ras. Asa insa, ne bat Turcia, Olanda, si Ungaria tur retur de n-o sa stim ce-i cu noi.
da tu macar ai vazut 5 min din slovenia-steaua B si germania-argentina? mai intai uite-te si apoi mai vb. iar tu nu ai COCOS. ce este sub 3 cm se numeste PITURLICA
baiiiii Piturcaaaa!!!! cand joaca Romania???????
De aia ati castigat 3 editii de UCL si una de Europa League?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.