Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
4
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Au dat cifrele PESTE CAP! Raportul nu lasă loc de discuții: FCSB a explodat în finalul cu Feyenoord
0
Ilie Dumitrescu a numit jucătorul care a făcut diferența în FCSB - Feyenoord: „A fost cel mai bun”
0
Istvan KOvacs: italienii i-au dat 5! » „Naiv la penalty-ul exclus de UEFA. Eroare gravă, nu e un arbitru de elită!”
0
Continuă duelul între România și Ungaria » Ce se întâmplă acum în clasamentul coeficienților + avantaj uriaș obținut de maghiari
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Ce riscă judecătorul Laurențiu Beșu după ce a devoalat cum sunt scoși ...
Libertatea
ANYWAY HAI ROMANIAAAAAAAAAAA
Hai Romania, azi trebuie sa invingem ca sa macar contam cu prezenta acolo daca fotbalistic e imposibil !!! Vad ca e un teren greu la marginea careurilor si ar putea consta un avantaj pentru scandinavi care sunt obisnuiti cu terenurile proaste !!!
Pana la urma Chipciu e varf impins cu Keseru si Stanciu in spatele lor ?
Dupa ce am aratat in preliminarii si la EURO atat de NEPUTINCIOSI cu 5,6 jucatori ofensivi in echipa acum avem doar 3 ofensivi !!!!!!!!!!!!!!!! CUM VREM SA DAM GOL ? SI FARA ALIBEC SI BUDESCU , CEI MAI BUNI JUCATORI DIN LIGA 1 IN ULTIMII 2 ANI .
Hai ROMÂNIA , indiferent de situație !
Draga capitalistu' feroce daca facem un egal sa nu uitit sa dai matanii !! Niciodata nu o sa mai aveti performantele sportive din timpul nationalistilor de dinainte de 22 decembrie 1989 ! Acum aveti mai multi ziaristi decit fotbalisti ! In rest vorba voastra a celor care bineinteles ca nu mai traiesc in Ro . Popularul . Hei rup !!
nu vreau sa par grosolan sa zic ca nu avem sansa ..inca sper ca voi toti..dar e greu...chiriches si lato or sa gafeze sigur..stanciu iar o sa atinga mingea de 10 ori si atunci o trimite dupa avioane ..iar keseru mi se pare penibil...a dat goluri doar din penalty la nationala...ne putem baza pe chipciu si poate o sclipire dea lui marin...sa speram..
Pentru a nu se aplica proverbul " După război mulți viteji se arată " îmi dau cu părerea înainte de " război ". Domnule selecționer Badea Vochin, scuze, Daum, In formula cu 3 fundași centrali trebuie sa aveți mInim doi oameni de creație la mijlocul terenului . Dacă ați încercat sa copiati sistemul de la frumosul 3-1 cu Danemarca aducător de calificare ,trebuia sa va gândiți ca Marin ( cel mai bun mijlocaș din lume după părerea "Regelui doritor de statui") nu are nici o treaba cu creația , iar Pintilii... El toată viața lui a fost un creator... Iar ca sa urmez ironia folosită de dumneavoastră in alcătuirea echipei , recunosc : Budescu este un mijlocaș de travaliu si de distrugere , așa ca mi se pare corect sa nu fie folosit, iar Alibec este cu 5 clase " sub" Keseru. De jucatori precum Maxim, Hanca, Baluta nici nu mai vorbim ca nici măcar nu știu dacă sunt toți in lot, dar sa mai si joace... Ca sa ma dau mare , pentru ca nu sunt selecționer si nu răspund de rezultate(sîc!) , eu as fi jucat 4-3-3.Echipa nu ți-o spun ( iar sîc) pentru ca nu sunt eu plătit pentru asta.Pot sa- ți spun însă ( fără sa ne audă nimeni) ca vei pierde pe mâna lui Chiriches , Marin( contrar tuturor experților ) si Pintili. Nene, plâng Dobrin, Balaci, Dumitrache, Marcel Răducanu ... Poate si " Regele " Hagi , deși nu cred ,deoarece după ce v-a certat puțin a ajuns sa aibe toată Academia la natioanalele României . Acum e fericit. Hai ROMÂNIA , indifer
tu crezi ca mai avem un dan petrescu care sa stie treaba asta?io cred ca daca tot a vrut in sistemu asta sa joace trebuia sa joace cu sapunaru moti tosca-benzar marin pintilii stanciu-budescu-alibec in dreapta si keseru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.