Alte știri din fotbal
Daniel Pancu rupe tăcerea despre situația financiară a CFR-ului: „Mi s-a povestit că au fost condiții de Real Madrid”
0
Antrenorul din Liga 2 și-a dat demisia după eșecul de sâmbătă: „Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit”
0
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 din play-out » Reușită superbă, direct la vinclu
0
Costel Gâlcă, întrebat dacă ar prelua naționala României: „Toți ne dorim”
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluire scandaloasă din vestiarul naționalei » Ce pretenții ar fi avut milionarii Italiei înaintea barajului din Bosnia!
0
Emoționant: omul care a dat semnalul trezirii pleacă din Premier League după 4 ani. „Îmi va fi tare dor”
0
Buget sporit de transferuri pentru Cristi Chivu! » „Inter poate da câteva lovituri importante în mercato”
0
„Triplă” reușită de Erling Haaland în Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
:)))))))))))))))))))))))))))) chirices e cel mai ratat fundas .. nici de liga 1 nu e bun.. nu stie nimic.. nu da cu capul.. nu se pozitioneaza.. sta ca muta.. trec toti pe langa el.. chiriches doar sta si priveste :)) spectator
Tatarusanu e cel care ne va ingropa la europene
iti garantes eu ca chiriches o sa joace in toate meciurile de la euro titular
Asta e declaratie in stilul lui Flavius Stoican :))
Da, adevarat. Oricum, Ucraina e mai aproape de fotbal ca noi acum. Noi nu am fi eliminat Slovenia, aveam inca o 'drama' pe portativ
Jenant domnul antrenor iordanescu ! Continua cu un jucator terminat si pe deasupra ii mai da banderola de capitan ! iordanescu este un antrenor depasit ! O sa ne facem de tot rasul la europene ! Pentru binele fotbalului romanesc , sper sa nu se mai face greseala sa i se prelungeasca contractul la nationala !
Chiricheş e un circar ieftin,Torje PITICUL *** bun de facut tumbe si de distrat iubitorii de *** ..Sânmartean *** lent,, Alibec in locul lui n-a atins mingea decat cand a dat lovitura aia libera..etc etc..RASII!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca nu dadea ucraina 4 goluri bateam cu 3-0 .
moti si gama alti 2 penibili....tamas e cel mai bun fundas roman, daca gardos e accidentat
În care SFERTURI??? Poate în sferturi la Rolan garos la tenis de camp.cu Halep ca la fotbal nu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.