Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă, întrebat dacă ar prelua naționala României: „Toți ne dorim”
0
Andrei Coubiș, înainte de Rapid - U Cluj: „Fotbalul e ciudat”. Plan uriaș pentru 2026
0
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 din play-out » Vine și golul 2, dar este ANULAT
0
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluire scandaloasă din vestiarul naționalei » Ce pretenții ar fi avut milionarii Italiei înaintea barajului din Bosnia!
0
Emoționant: omul care a dat semnalul trezirii pleacă din Premier League după 4 ani. „Îmi va fi tare dor”
0
Buget sporit de transferuri pentru Cristi Chivu! » „Inter poate da câteva lovituri importante în mercato”
0
„Dublă” reușită de Erling Haaland în Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Maxim n-a dat nici un chix, are un sezon mai slab cu un antrenor care joaca destul de defensiv. A-l compara cu Popa, cum fac fecesebistii, e delir curat.
eto'o are 16 goluri.. van persie 10.. rusescu 8.. nu-i depaseste pe nicunul dintre ei
il irosesti pe Stanciu in stanga. ori joci cu el din start in centru unde da randament maxim ori faci rotatie. pe stanga trebuie gasit un jucator care joaca bine pe stanga. ori Stancu ori Maxim va juca acolo.
ăai,dacă nu mă inșel,au vreo 7 jucători care joacă prin Italia..
hai lasa prostiile si frustraile gratuite, daca vrei iti fac un rezumat minut cu minut special pentru tine numai cu interventile foarte bune ale lui Chiriches din acest meci si nu a fost sigurul care a jcuat bine, el, Sapunaru, Grigore, chiar si Filip.
Macar pe Albania sa batem si noi.
Da, dar apararea a luat doar 2 goluri in calificari, cu Chiriches jucand integral toate meciurile. Asta e realitatea, restul sunt povesti!
problema este ca altii nu avem. se poate folosi o strategie in care sa bagam doar jucatorii tineri si sa o furam mai mult ca sigur. sa spunem ca le dam incredere. asa putem juca cu Ivan, Stanciu, Rotariu, Tosca etc. Dar daca vrem sa jucam cu jucatori mai experimentati tot va trebui sa bagam Torje sau Stancu sau Popa samd.
tu nu te pricepi prostovane la nimic, te uiti ca boul la un ecran de plastic si vezi niste culori ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stanciu stanga.. Budescu centru
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.