Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Gresit. Eu cred vor fi pline. Binenteles echipa lui Radoi va fi prezenta.
Odată și odată trebuie să ruuppem baraka!:)
Tu in ce tara ai fugit nationalistule !
Romania grupa mortii! Cu a andora, malta feroe si Gibraltar :) Numai asa ne putem califica si noi cu tradatorii si rebuturile care joaca pe teren:)
Culoar ar fii cu Malta și Feroe în grupa :-))))
România a fost repartizată în Grupa F, dar, dacă se va califica, va fi transferată în Grupa C, alături de Ucraina, Olanda și Austria și va juca la București! Avem culoar d-lor! După excesul de ghinion, iată că a apărut și o rază de lumină dădătoare de speranță pentru toți iubitorii români de fotbal. Hai că se poate. Sper că am înțeles corect:)
Dacă vreți sa vedeți un tembel pe terenul de fotbal urmariti pe gnabry de la Bayern. Fereasca al de sus sa ai în teren un asa mascarici
Suntem in grupa cu multzi de dacă....
Peste tot PSD e de vina. Ailalti, hastagistii si hotii din PNL ne-au adus numai realizari. Oare de ce in 30 de ani nu avem autostrazi, stadioane, spitale, scoli si ce mai avem nevoie, ca de politicieni alde Sica Mandolina nu am dus lipsa niciodata, nici de presedinti jucatori in struna strainilor? Acum ca are Werner guvernul lui, parlamentul lui si justitia lui sa vedem ce branza face. Cinci ani a batut campii si n-a realizat nimic, pardon, cateva case furate.
foarte-foarte complicat tirajul... mea culpa, deci daca ne calificam nu jucam cu leii-leilor, uf.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.