Alte știri din fotbal
Rapid mai face un transfer! Pancu rezolvă o problemă din primul „11”
0
Arnold Garita a ajuns la București pentru a semna cu FCSB » Cine l-a întâmpinat pe aeroport
1
Florin Maxim a dezvăluit la GSP Live salariile incredibile de la Corvinul!
0
Gheorghe Hagi, discurs manifest: „Știți care motto-ul meu? Notați-l!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Romanul de origine finlandeza Tomi Petrescu a castigat cupa finlandei cu echipa la care evoluiaza Honka,echipa sa a invins pe KuPs cu 1 - 0 , a evoluat ultimile 10 min meciul sa terminat acum cateva minute
ca pe Giulesti contra Bosniei! :)) am jucat acolo si cu Olanda?
Probabil te refereai la cel de la Constanta
Cum vine asta? Pai pe Giulesti ne-au dat gol in primul minut si au castigat olandezii cu 2-0:|
Bine facut, excelent intentionat, pacat ca autorul nu prea a avut din ce sa aleaga. Poate de acum incolo...
cred ca ne e dor ! tinerii si copii nostri nici nu au simtzit vro data sentimente de bucurie pentru natzionala ! Ae fi cazu in atatzia ani sa stie si ei de ce striga la fiecare meci ,, HAI ROMANIA ! macar o calificare nu cerem mai mult .
canta la alta masa domne ca nu avem marunt! si mai schimba si tu partitura aia!
CeFuRa Ungaria !
ai vrea sau ti-ai dori? ahahahahahahahahhaa
hai Romania!!! hai Mutule ca macar la nationala te vor ajuta si coechipierii. fa un meci ca pe Giulesti contra Olandei si te cinstim. dar trebuie minim egal si in Turcia!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.