Alte știri din fotbal
CFR Cluj are datorii și la jucători! De când nu și-au mai primit salariile
0
Naționala are programată plecarea spre Slovacia la ora 18:00 » Surse federale: „Nu știm cine merge. Suntem șocați!”
1
Comunicatul emis de FRF despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu
0
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament! „Suntem șocați”
10
Știri din fotbal internațional
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
4
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Profesionist Piturca.Are ochiul format de selectioner.
Eu zic, ca mai sunt sanse sa mergem mai departe, chiar daca aseara diferenta a fost evidenta, mai ales la fazele fixe. Au un fundas stanga, care cedeaza la presiune , l-am vazut cum dadea pe langa minge si pasa gresit de nenumarate ori, dar trebuie pus sub presiune dupa cum am spus. Si daca tot jucam cu mingii lungi pe atacant sa il bagam pe Niculaie M ca nu avem nici o sansa cu Marica, sau sa ii bagam pe amandoi si sa ne suim pe ei, sa le dam gol pana la pauza. Ei o sa il bage titular pe trisorul de Karagounis care nu va face altceva decat sa se tavaleasca si sa provoace, exact ca in toate meciurile jucate de el pana acum, isi face mingea in fata si se arunca pe jos cerand fault.HAI ROMANIA
mai bine picam cu portugalia!
Grecia era de batut, dar nu de ai nostri. Ca sa ne calificam avem nevoie ca returul sa-l joace pentru noi tot olandezii, asa poate le dau elenilor vreun 4, 5-0 si ne calificam si noi la Mondiale.
Torje a centrat de a dat gloaba aia de Stancu gol. Plusuri si minusuri.
pitzi de altfel mare barbugiu...mare profesionist
Un Stoke City, un Wigan, Crystal Palace i-ar fi dat nationalei Greciei minimum 4-0.
Daca ai citit comentariile mele de mai jos, eu m-am luat in principal de Piturca, pentru titularizarile proaste: Lobont, Cocis, Tanase.
Nu-l mai aparati atata pe Lobont, el nu are ce cauta la echipa, ganditi-va ca meciul asta ar putea fi meciul lui de retragere, are 36 DE ANI! Clar ca Grecia a fost echipa mai buna, dar un Pantilimon in poarta ar fi facut diferenta la ce parade avea prin Anglia, cand juca in Cupa Ligii la City. Prin urm comparatie: Pantilimon a aparat cand a avut ce si a avut meciurile din Cupa Ligii fara gol, cand o echipa de asta ar fi dat de pamant cu Grecia.
Articol cu emoticon = cocalari abjecti marca Ghesepeu. Daca Ucraina juca cu noi, era meci de handicap 3,5 pentru ei. Noi suntem cam la 10% din Franta...Insa relax, Franta se va califica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.