Alte știri din fotbal
Acuzat că e dependent de jocuri de noroc, Alex Băluță ripostează virulent și anunță: „Nu vor rămâne lucrurile așa!”
1
Ilie Dumitrescu a reacționat după plecarea iminentă de la FCSB: „Este cel mai bun din Superligă!”
0
El va fi atacantul numărul 1 la Craiova în sezonul 2026/2027!
0
A refuzat propunerea lui Dinamo: „Nu sunt dispus”
2
Știri din fotbal internațional
Ultimul meci al lui Cristiano Ronaldo a rupt audiențele! Peste două milioane de români au urmărit eliminarea Portugaliei
0
Echipe de start la Argentina - Egipt, în optimile Campionatului Mondial
0
De necrezut! Dinamo Kiev tocmai i-a mărit salariul lui Vladislav Blănuță » Atacantul câștigă o sumă colosală
0
Liam Rosenior, prezentat oficial la noua echipă
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
12
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
6
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ai rezolvat misterul,bravo..
Este camera cu infrarosu, de aceea vezi alta culoare. In schimb nu stiu cine este cel ce urca pe scarile de la receptie la 0:22:27, pare sa aibe tricoul galben, iar Iancu se intoarce la 0:23 inapoi la hotel.
Ai facut un cont nou doar pt asta ? Sunt doua camere de filmare , una de interior si alta de exterior pe infrarosii care modifica filmarea alb negru . Tu esti Constantinovici ? Sper sa ramai somer sa vedem cine te angajeaza antrenor .
s-a uitat cineva atent ca filmarea e trucata.... cand pleaca din hotel are o pereche de pantaloni scurti albastri iar la intoarcere are o pereche mult mai deschisa....ce ziceti am dreptate sau ma insel
Ioane...imaginile alea NU-L discrimineaza cu nimic pe Iancu. A FUGIT DIN HOTEL...ca un hot.. Daca nu era antrenorul dupa el...la ce ora venea oare?
Atata intindeti untul pe paine cu "incidentul" asta, deja exagerati fratiilor. Gata, a fugit, a platit, vedeti-va de viata, acuma stam si comentam la acest rahat 1 an de zile.
"Imaginile le-am văzut trecător, nu le-am studiat foarte atent." Dar cand il acuza de toate alea, studiase bine ? FNN de chelios autist si parsiv.
Dar cand a avut sandu reactie ?
Cu alte cuvinte nu a avut vreo reactie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.