Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
Nu avem atacant, sa dai in 4 meciuri un gol norocos cu Feroe inseamna ca esti o nulitate ca varf. Orice ar spune fecesebistii, sa isi aduca aminte cum le-a mancat ungurul meciul cu danezii si vor fi mai temperati in reactii...
Adica galben,acum n-o mai lua si tu ca cel pe care-l ai la avatar,finalndezul spre deosebire de feroez chiar era in situatie clara de a marca,si ca prim-plan si si ca pozitie fata de poarta,nu poti compara una cu alta decat faptul ca in ambele situatii se dadea 11m.una era 11m cu rosu(la noi)iar dincolo era 11m cu galben.
tot rosu se da
Mai clara situatie de gol era la finlandez decat la feroez,finlandezul putea trage direct singur cu portarul avand prim-planul,plus ca a fost agatat din spate,acolo feroezul a fost faultat incercand un dribling lateral dreapta ca sa-si deschida unghiul catre poarta maghiara.
asa e ,dar si acolo se impunea rosu si 11m ..era singur cu portarul dupa ce la intors ...o calificare cu ajutorul arbitrilor nu ma bucura ..echipa e subtire in formula selectionata de iordanescu ..avea variante la greu ,constanti si in forma ..aduce varf din liga a 2-aspania cand alibec a inscris in toate competitiile in care a jucat ..de la EL pana in cupa.asta spune ca staful e unul impotent
La noi se lasa si cu eliminare.La 0-2 si-n 10 oameni da-ti seama ce iesea.
si feroiezi au avut 11 m clar ...nu suntem singurii care am beneficiat de ajutorul arbitr-ului ..aacum am vazut la rezumat ..11m in min 60 pt feroe
Nu eram eliminati! Nu cred ca Ungaria castiga in Grecia!
nu ti se pare ciudat ca si acum si la ultima calificare la euro ne-am dus pe baza de greseli de arbitraj?vezi golul lui goian cu olanda din 1m offsaid,vad ca multa lume nu intelege,noi la 0-2 eram eliminate de la euro,practic ne-a calificat britanicu azi,si cu toate astea noi suntem victime
ca mare adevar graiesti, iar concluzia e una singura: Thomson = Isus Christos.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.