Alte știri din fotbal
Revenire neașteptată la FCSB » S-a întors în primul „11”, după ce a fost demolat de Becali
0
Ioan Varga îi impune un titular lui Marius Șumudică! Ce a provocat supărarea patronului
1
Sabău a reacționat după rezultatul cu Sepsi: „Când se întâmplă asta, ești antrenor inspirat”
0
Ovidiu Burcă, nemulțumit după Sepsi - Farul: „O să discut cu conducerea”
1
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Newcastle - Liverpool: gazdele marchează după un nou contraatac excelent
1
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
City era să se înece cu „cireșele” » Emoții mari pentru Maresca, la primul meci de campionat din era post-Guardiola
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Are un ”nume” prostesc și-l scoatem în evidență.
Asa e. Vorbim sa ne aflam in treaba. Si daca ajungem la baraj (atentie, nu toate de pe locul 2 intra la baraj, una din cele 9 echipe de pe locul 2 ramane acasa) nu avem sanse. Decat cu un noroc imens si la tragerea la sorti si in meciurile de baraj. Nu avem echipa de turneu final.
Padurea spanzuratilor de Liviu Rebreanu ,putin actualizata!:))
Ba mai bun e Ripa decit Tamas pe banda .
Mi-e ca-i bat turcii pe unguri la Istanbul si ne bat si pe noi la noi acasa. Sincer, dupa ce-am vazut in seara asta, mi-e mult mai frica de turci decat de unguri.
Daca la Amsterdam jucam pe benzi cu Chipciu si Maxim, vorba lui Jiji, ii naucim ! :))
cu noi....ar fi tare...si noi sa emitem pretentii...
Asta am spus-o eu primul, încă acum două zile (dar parcă acum, post-factum, l-aș băga pe Popa în locul lui Torje). Plus Pintilii cu Lazăr închizători.
Teoretic avem locul doi in "palma" jucam acasa si cu Turcia si cu Ungaria, trebuie doar sa nu pierdem. Bine cu Ungaria ne trebuie un egal sub 2-2 sau o victorie. Putem trece pe locul doi marti daca nu pierdem la scor in Olanda si daca Turcia bate Ungaria la Istanbul. Din pacate cam multi de daca pentru a ajunge in Brazilia la anul.
Dan Petrescu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.