Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
1
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
2
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Guardiola a urmărit din vestiar calificarea lui Mourinho: „De ce urci?! Stai în poartă!”
0
Direct în istorie! Performanța uluitoare reușită de Virgil van Dijk în Liga Campionilor
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
pe Chiriches l-a lovit Sindromul Spuds. aia is ca Rapidul, se ineaca la mal!
Nu faci din rahat bici și nici din chiricheș fotbalist. Păcat de Totenham că a pierdut niște bani achiziționând un looser care va freca banca de rezerve la nesfârșit.
În fotbal, banderola de căpitan este fix pulazero din punct de vedere al jocului, aşa că nu văd ce căcat de presiune apus banderoal pe umerii fragili ai Tot Înhamului. Dacă era rugby, mai înţelegeam, acolo căpitanul e singurul care are voie să discute (respectuos!) cu arbitrul, deci e cveriga de legătură între echipă şi arbitru. Dar la fotbal?!?
Cum se numeste user care il CLONEAZA pe userul care zilnic minim 500 de postari si sustine ca este cel mai inteligent si restul prosti ? :))))))))))))))))))) Nu-ti mai spun eu ...ca te prinzi singur :)))))))))))
turc*
Cum se numeste userul care zilnic minim 500 de postari si sustine ca este cel mai inteligent si restul prosti ? Esti bolnav omule , nu ai viata sociala , familie sau un job, viata ta este forumul JSP unde sa improsti cu mizerii pe toata lumea . MODERATORI DE CE NU BANATI ACEST SCANDALAGIU NOTORIU ? Rusine sa va fie ca permiteti astfel de deviati psihic sa posteze doar pt ca au 500 de postari in fiecare zi .
Ba!! Era un turci si 2 FUNDASI CENTRALI CAT CASA!!!Ylmaz nu e cine stie ce munte...deci trebuia nici sa nu vada mingea aia..In schimb Goian si Chiriches habar-n-au sa sara...S-a vazut asta si la ratarea lui Goian care singur da pasa la portar...
Nu-ti mai etala balbele tale de idiot pe forum.Chiar nu-ti dai seama ca esti penibil?Adica acei comentatori care isi mananca painea din fotbal,si care probabil sunt si jurnalisti cu facultatea de ziaristica terminata vorbesc prostii,dar ciocanitoarea hidoasa are dreptate ?!!! LOOLLLLLLLLLL get a life u stup1d loser .
Cred ca confunzi handbalul cu fotbalul !
Un geniu nu striga, ca nu-i un tzaranoi muncitor in constructii prin Germany... Un "geniu" va sti cum sa comunice cu mine in mod decent. Forza TZARANOII muncitori necalificati in Germany...cu tatuaje ieftine de prost gust.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.